Gość: Mis IP: *.nas51.stockton1.ca.us.da.qwest.net 07.12.03, 08:00 Czesc, Czy sa Polacy ktorzy chodza do konkretnych lokali w Sacramento lub w okolicach i jezeli tak to gdzie. Dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj