roborobi Re: Roborobi 20.03.06, 15:47 Schudłem chyba z kilogram, latam między cebulą a komputerem :( Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Roborobi 20.03.06, 16:01 hihihi zawsze to jakiś sposób na schudnięcie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 20.03.06, 16:03 No tak, szczególnie jak cebula juz na patelni ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Roborobi 20.03.06, 16:07 taka przypalona cebulka jest bardzo dobra ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Roborobi 20.03.06, 16:21 a co będziesz robić z ta uduszoną cebulką ? zrobiłeś barszcz.... ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 20.03.06, 16:52 Juz niedługo diabelki numer w moim wątku, przyjmuję zapisy na ten numer ;). Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 20.03.06, 16:56 Pewnie na mnie wypadnie, a co do diabełka jestem podobny :(. Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 20.03.06, 18:01 Ciekawe gdzie ;). Dobrze, że na zdjęciu dobrze wychodzą ;) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 21.03.06, 07:43 To ja już teraz mogę sobie śniadanko spokojnie zjeść ;) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 22.03.06, 15:55 Qr.a - muszę obiad robić, chyba mi się już znudziło :(. Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Roborobi 23.03.06, 14:47 a ja już dziś zjadłam 4 kanapki, 2 miski rosołu i deser Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Roborobi 23.03.06, 20:47 ehh mnie tylko nogi zawsze bolą od chodzenia po sklepach ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 24.03.06, 00:25 Nie wierze ;), Kobiety czują dopiero ból w nogach w takich sklepach jak Castorama, Praktiker, Obi, a ja byłem w spożywczym hiper. Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Roborobi 24.03.06, 09:08 Nie prawda...w tych sklepach co wymieniłeś mogę chodzić godzinami, a jak mam zajrzeć do innych wielkich czy malutkich... to gęsiej skórki dostaje, wyjątkiem są jeszcze księgarnie...;) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 24.03.06, 09:10 I oglądać wiertarki, drabiny, młotki, śróbki, żarówki, zamki itp. Jak tak to masz duszę majsterkową. Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Roborobi 24.03.06, 09:14 Tam nie tylko są śrubki i młotki...:) Ale coś w tym jest, pomagam Ojcu przy remoncie domku na wsi... Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 24.03.06, 09:17 ;). Celowo nie wymieniłem, glazury, terakoty, firanek, żyrandoli i innych ładnych dla oka detali ;). Dobra córka z Ciebie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Roborobi 24.03.06, 09:29 Nooo...ale jakbym "sobie" nie wyflizowała fazienki, to bym się nadal w wakacje musiała kąpać w miednicy, więc nie było to takie bezinteresowne...;P Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 24.03.06, 08:23 Jakieś śniadanko by się przydało - wegetariańskie :( Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 14:53 Od żony będę pożyczał ;). P.S. Gratulacje za 700 post ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Roborobi 26.03.06, 14:55 i żonę na rowerze możesz wozić :) dzięki, czaiłam się na niego :P Odpowiedz Link Zgłoś
nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 14:53 ja tez bede zrzucala brzuchol ..tak jak rzeska napisala rowerek , dorzucam basen i saune :) Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Roborobi 26.03.06, 14:56 podpisuję się pod basenem i sauną, i jeszcze zacznę biegać może ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 15:40 no skoro chcesz schudnoac,nie ma nic za darmo ,lajf is brutal.zadzwonie zaraz do Twojej zony ,powiem ze jestem Twoja dietetyczka i dam jem wszystkie wskazowki jak ma Cie karmic ;) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 15:42 Najpierw to ona by musiała zacząć gotować ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 15:55 widzisz ,tym lepiej dla Ciebie ,ze nie gotuje ,kup sobie dzis nakolacje jogurt taki.. kurde nie pamietam jak sie nazywa ... no wiesz co taka pani z ladna figura jest na nim namalowana ;p p.s. szukaj tego slownika i idz na moj watek ,chce wam dorownac tych postow :D Odpowiedz Link Zgłoś
nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:02 łeee to jest problem ,hmmmmmm ,zepsuj sobie kuchenke i patelke i jeszcze wszytsko co potzrebne do gotowania ;D Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 16:04 No ładnie, a kto moje dzieci będzie żywił? Odpowiedz Link Zgłoś
nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:09 wysyłaj ich do rodziny,cioci czy kogos ,powiesz im ,ze to w ramach poznawania nowych horyzontow :D Odpowiedz Link Zgłoś
nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:25 hihi , no to dzieciaki sie najedza to mi najlepiej wychodzi ; tosty,jajecznica,ciasteczka z dzemem ,hmm i to chyba wzystko ;p aaa i jeszcz potrafie frytki :D Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 16:27 Frytki uwielbiają, tosty też, dzem też lubią, będzie dobrze ;), mogę wysyłać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:32 no dobra .. tylko powiedz im ,zeby byly grzeczne , chlopcy czy dziewczeta ? czy moze misz masz ?:D Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 16:34 Tylko dwoje (misz masz), no i jak dzieci raz grzeczne i raz bardzo grzeczne ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:37 hmm,no ok ,ale moge je w kazdej chwili odeslac co? a ma ktores z nich loczki? mam slabosc ;p Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 16:40 Teraz już loczków nie mają, ale kiedyś miały. Odesłać, no co Ty, ja będę na imprezie :P. Odpowiedz Link Zgłoś
nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:50 ooo nie ,a ja to co ,ja tez chodze na imprezy ...teraz no troszke moge je wziasc bo jestem chora ,ale pozniej.. Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 16:52 To się dobrze składa, bo moje też są chore. Odpowiedz Link Zgłoś
nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:58 teraz to sie wkopalam na maksa,myslalam ze ta choroba sie jakos tak niewinnie wywine ...a tu prosze Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 29.03.06, 08:00 No to ja trzadycyjnie, od herbatki zacznę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 30.03.06, 14:28 No ładnie, a ja tak bez śniadanka siedzę :(. Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Roborobi 30.03.06, 14:29 jedz Robi, żebyś mi za bardzo nie schudł ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
nataliele Re: Roborobi 30.03.06, 20:05 ziąą powiem Ci jedno ,zaniedbujesz swoj obowiazek jako wozny u mnie w watku ,zadbaj o niego,a nie , bo Cie zwolnie ;p Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 31.03.06, 12:18 Dobrze, że z roboty wróciłem i trochę padnięty jestem, jeszcze obiad mam do roboty. P.S. Witaj ;). Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 31.03.06, 12:24 Jkaś rybka, ziemniaczek (który muszę obrać) i ogórek ze słoika ;), bez rewelacji Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 03.04.06, 16:31 Co znajde w lodówce, dokończyłem śniadanie syna ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gradufka Re: Cześć Roborobi! 03.04.06, 21:15 Roborobi, jaki Ty masz długi wątek! Jak ja Ci zazdroszcze! Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Cześć Roborobi! 03.04.06, 21:17 Tak, jeden, ale jakiś taki długi, może do lata pęknie :) Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Wave!!! 03.04.06, 21:35 za co sobie tak dziękuje, bo chyba nie jestem w temacie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Wave!!! 03.04.06, 21:45 mogą... oni zawsze mają, dobra, już nie pytam, bo powiecie, że wścipska jestem :P Odpowiedz Link Zgłoś
gradufka Re: Wave!!! 03.04.06, 21:57 Ale dlaczego Ty sobie, Roborobusie, dziękujesz publicznie, jeśli chcesz to utrzymać w tajemnicy? Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Wave!!! 03.04.06, 22:01 Ja wysłałem @, ale jeżeli Wave chciał publicznie, to i ja publicznie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wave32 Re: Wave!!! 03.04.06, 22:46 roborobi napisał: > Ja wysłałem @, ale jeżeli Wave chciał publicznie, to i ja publicznie ;) Nie lubię pchać się na priv bez ważnych powodów. A jeśli chodzi o gazetową skrzynkę, to gdybym nie przeczytał tego postu, wlazłbym do niej dopiero 1.05 (sprawdzam ją raz na miesiąc). Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Roborobi 04.04.06, 12:48 kefirku nie piję ;) a co miałeś dobrego na śniadanko...?pewnie już obiad będziesz gotować... Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 04.04.06, 12:58 Fasola po bretońsku już gotowa od trzech dni ;) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 05.04.06, 13:11 A co miałem zjeść, fasolka była pyszna ;), a przemiana materii ma swoje dobra strony ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Roborobi 05.04.06, 13:20 ja fasolki nie lubię, a ogóle nie mogę przez mój brzuch... Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Roborobi 05.04.06, 13:30 tylko, że ja za piwem tez nie przepadam jak wiesz ;) ale czasami z sokiem wypije Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Roborobi 05.04.06, 13:21 snikers tez dobry, nawet lepszy od marsa :)) Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Roborobi 05.04.06, 14:14 ale princessa lepsza, szczególnie kokosowa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 06.04.06, 13:35 Proszę dbać o mój wątek, z góry dziękuję ;) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 06.04.06, 14:29 Nie wiem ile wytrzymam ;), muszę przemyśleć parę spraw, trzymaj sie cieplutko ;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Roborobi 06.04.06, 14:30 3maj się...mam nadzieje, że te przemyslenia przyniosą potem radość...;) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Roborobi 10.04.06, 00:22 Sobie to ja chyba jakąś kolację z trzech dań strzelę ;) Odpowiedz Link Zgłoś