• roborobi Re: Roborobi 20.03.06, 15:47
      Schudłem chyba z kilogram, latam między cebulą a komputerem :(
      • rzesa20 Re: Roborobi 20.03.06, 16:01
        hihihi zawsze to jakiś sposób na schudnięcie :))
        • roborobi Re: Roborobi 20.03.06, 16:03
          No tak, szczególnie jak cebula juz na patelni ;)
          • rzesa20 Re: Roborobi 20.03.06, 16:07
            taka przypalona cebulka jest bardzo dobra ;)
            • roborobi Re: Roborobi 20.03.06, 16:11
              Ta jest tylko uduszona, czy nie dobra ;)
              • rzesa20 Re: Roborobi 20.03.06, 16:21
                a co będziesz robić z ta uduszoną cebulką ? zrobiłeś barszcz.... ? ;)
                • roborobi Re: Roborobi 20.03.06, 16:25
                  Tak do barszczu jest przewidziana ;)
    • roborobi Re: Roborobi 20.03.06, 16:52
      Juz niedługo diabelki numer w moim wątku, przyjmuję zapisy na ten numer ;).
      • rzesa20 Re: Roborobi 20.03.06, 16:53
        to napewno Ty go trafisz :P
        • roborobi Re: Roborobi 20.03.06, 16:56
          Pewnie na mnie wypadnie, a co do diabełka jestem podobny :(.
          • rzesa20 Re: Roborobi 20.03.06, 16:59
            tak, masz takie ładne rogi, widziałam :)))
            • roborobi Re: Roborobi 20.03.06, 18:01
              Ciekawe gdzie ;). Dobrze, że na zdjęciu dobrze wychodzą ;)
              • wave32 Dobry 20.03.06, 18:56
              • wave32 barszczyk? :) 20.03.06, 18:57
      • wave32 To 20.03.06, 18:55
      • wave32 ja 20.03.06, 18:55
      • wave32 chciałbym 20.03.06, 18:55
      • wave32 się 20.03.06, 18:56
      • wave32 zapisać! 20.03.06, 18:56
      • wave32 ;) 20.03.06, 18:56
    • wave32 Ktoś Ci zgarnął numerek ;) Fajny był... ;) 20.03.06, 19:02
      • roborobi Dzięki i smacznego. 21.03.06, 07:42
    • roborobi Re: Roborobi 21.03.06, 07:43
      To ja już teraz mogę sobie śniadanko spokojnie zjeść ;)
    • roborobi Re: Roborobi 22.03.06, 11:02
      Śniadanko ;)
      • roborobi Re: Roborobi 22.03.06, 15:55
        Qr.a - muszę obiad robić, chyba mi się już znudziło :(.
        • wave32 Re: Roborobi 22.03.06, 19:41
          Nie jedz tyle, bo pękniesz! ;)
          • roborobi Re: Roborobi 22.03.06, 19:48
            Mam rodzinę do wyżywienia ;)
            • wave32 Re: Roborobi 22.03.06, 19:57
              Aaaa, to zmienia postać rzeczy :)
              • roborobi Re: Roborobi 22.03.06, 20:31
                Dla mnie mało co zostaje ;)
                • wave32 Re: Roborobi 22.03.06, 21:46
                  Za to ustrzeliłeś 676 w tym wątku :)
                  • roborobi Re: Roborobi 22.03.06, 21:55
                    Ciekawe kto jest aniołem wśród diabłów ;)
    • roborobi Re: Roborobi 23.03.06, 08:44
      Śniadanko ;)
    • rzesa20 Re: Roborobi 23.03.06, 14:44
      gdzie uciekłeś ? :))
      • pinkpanther Re: Roborobi 23.03.06, 14:47
        a ja już dziś zjadłam 4 kanapki, 2 miski rosołu i deser
    • rzesa20 Re: Roborobi 23.03.06, 18:16
      długo coś na tych zakupach jesteś ;)
      • roborobi Re: Roborobi 23.03.06, 19:34
        Duży sklep był ;)
        • mrug Re: Roborobi 23.03.06, 20:31
          A głowa boli?
          Bo mnie zawsze...;)
          • rzesa20 Re: Roborobi 23.03.06, 20:47
            ehh mnie tylko nogi zawsze bolą od chodzenia po sklepach ;))
            • roborobi Re: Roborobi 24.03.06, 00:25
              Nie wierze ;), Kobiety czują dopiero ból w nogach w takich sklepach jak
              Castorama, Praktiker, Obi, a ja byłem w spożywczym hiper.
              • carmen_80 Re: Roborobi 24.03.06, 09:08
                Nie prawda...w tych sklepach co wymieniłeś mogę chodzić godzinami,
                a jak mam zajrzeć do innych wielkich czy malutkich...
                to gęsiej skórki dostaje, wyjątkiem są jeszcze księgarnie...;)
                • roborobi Re: Roborobi 24.03.06, 09:10
                  I oglądać wiertarki, drabiny, młotki, śróbki, żarówki, zamki itp. Jak tak to
                  masz duszę majsterkową.
                  • carmen_80 Re: Roborobi 24.03.06, 09:14
                    Tam nie tylko są śrubki i młotki...:)
                    Ale coś w tym jest, pomagam Ojcu przy remoncie domku na wsi...
                    • roborobi Re: Roborobi 24.03.06, 09:17
                      ;). Celowo nie wymieniłem, glazury, terakoty, firanek, żyrandoli i innych
                      ładnych dla oka detali ;).
                      Dobra córka z Ciebie ;)
                      • carmen_80 Re: Roborobi 24.03.06, 09:29
                        Nooo...ale jakbym "sobie" nie wyflizowała fazienki,
                        to bym się nadal w wakacje musiała kąpać w miednicy,
                        więc nie było to takie bezinteresowne...;P
          • roborobi Re: Roborobi 24.03.06, 00:26
            Sam byłem, więc nie boli ;)
    • roborobi Re: Roborobi 24.03.06, 08:23
      Jakieś śniadanko by się przydało - wegetariańskie :(
      • roborobi Re: Roborobi 24.03.06, 15:01
        Rosołek na obiadek ;).
        • wave32 Re: Roborobi 24.03.06, 20:08
          Robi, ile ważysz? ;D
          • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 01:27
            697 tylko nie wiem czego ;)
    • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 10:19
      Śniadanie, co by do wagi dobić ;)
      • wave32 Re: Roborobi 26.03.06, 14:31
        Pasibrzuch! ;D
        • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 14:39
          Dobrze, że wiosna to trochę zrzucę ;)
          • rzesa20 Re: Roborobi 26.03.06, 14:46
            pewnie na rowerku :)
            • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 14:53
              Od żony będę pożyczał ;).
              P.S. Gratulacje za 700 post ;)
              • rzesa20 Re: Roborobi 26.03.06, 14:55
                i żonę na rowerze możesz wozić :)
                dzięki, czaiłam się na niego :P
                • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 15:10
                  No co Ty, najwyżej dziecko się zmieści ;)
          • nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 14:53
            ja tez bede zrzucala brzuchol ..tak jak rzeska napisala rowerek , dorzucam
            basen i saune :)
            • rzesa20 Re: Roborobi 26.03.06, 14:56
              podpisuję się pod basenem i sauną, i jeszcze zacznę biegać może ;)
              • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 15:11
                Może jeszcze na aerobik mam chodzić ;)
                • nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 15:17
                  My tylko dbamy o Ciebie ;)
                  • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 15:33
                    I oczywiście nawet kolacji nie dostanę :(
                    • nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 15:40
                      no skoro chcesz schudnoac,nie ma nic za darmo ,lajf is brutal.zadzwonie zaraz
                      do Twojej zony ,powiem ze jestem Twoja dietetyczka i dam jem wszystkie
                      wskazowki jak ma Cie karmic ;)
                      • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 15:42
                        Najpierw to ona by musiała zacząć gotować ;)
                        • nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 15:55
                          widzisz ,tym lepiej dla Ciebie ,ze nie gotuje ,kup sobie dzis nakolacje jogurt
                          taki.. kurde nie pamietam jak sie nazywa ... no wiesz co taka pani z ladna
                          figura jest na nim namalowana ;p

                          p.s. szukaj tego slownika i idz na moj watek ,chce wam dorownac tych postow :D
                          • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 15:57
                            Tak, tylko dlaczego ja umiem gotować ;(.
                            • nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:02
                              łeee to jest problem ,hmmmmmm ,zepsuj sobie kuchenke i patelke i jeszcze
                              wszytsko co potzrebne do gotowania ;D
                              • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 16:04
                                No ładnie, a kto moje dzieci będzie żywił?
                                • nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:09
                                  wysyłaj ich do rodziny,cioci czy kogos ,powiesz im ,ze to w ramach poznawania
                                  nowych horyzontow :D
                                  • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 16:15
                                    Zaczne od cioci Natalii ;)
                                    • nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:25
                                      hihi , no to dzieciaki sie najedza
                                      to mi najlepiej wychodzi ; tosty,jajecznica,ciasteczka z dzemem ,hmm i to chyba
                                      wzystko ;p aaa i jeszcz potrafie frytki :D
                                      • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 16:27
                                        Frytki uwielbiają, tosty też, dzem też lubią, będzie dobrze ;), mogę wysyłać ;)
                                        • nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:32
                                          no dobra .. tylko powiedz im ,zeby byly grzeczne , chlopcy czy dziewczeta ? czy
                                          moze misz masz ?:D
                                          • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 16:34
                                            Tylko dwoje (misz masz), no i jak dzieci raz grzeczne i raz bardzo grzeczne ;)
                                            • nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:37
                                              hmm,no ok ,ale moge je w kazdej chwili odeslac co? a ma ktores z nich loczki?
                                              mam slabosc ;p
                                              • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 16:40
                                                Teraz już loczków nie mają, ale kiedyś miały. Odesłać, no co Ty, ja będę na
                                                imprezie :P.
                                                • nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:50
                                                  ooo nie ,a ja to co ,ja tez chodze na imprezy ...teraz no troszke moge je
                                                  wziasc bo jestem chora ,ale pozniej..
                                                  • roborobi Re: Roborobi 26.03.06, 16:52
                                                    To się dobrze składa, bo moje też są chore.
                                                  • nataliele Re: Roborobi 26.03.06, 16:58
                                                    teraz to sie wkopalam na maksa,myslalam ze ta choroba sie jakos tak niewinnie
                                                    wywine ...a tu prosze
    • roborobi Re: Roborobi 27.03.06, 07:36
      Herbatka ;)
      • rzesa20 Re: Roborobi 27.03.06, 09:38
        ja też :)
        • nataliele Re: Roborobi 27.03.06, 11:15
          a ja niee:( bo nie chce mi sie zrobic
    • roborobi Re: Roborobi 28.03.06, 13:10
      Herbatka + kanapka ;)
      • roborobi Re: Roborobi 28.03.06, 21:13
        To ja może jeszcze obiad jakiś ;)
    • roborobi Re: Roborobi 29.03.06, 08:00
      No to ja trzadycyjnie, od herbatki zacznę ;)
      • roborobi Re: Roborobi 29.03.06, 11:25
        Teraz jakieś kanapki sobię zjem ;).
    • roborobi Re: Roborobi 30.03.06, 14:28
      No ładnie, a ja tak bez śniadanka siedzę :(.
      • rzesa20 Re: Roborobi 30.03.06, 14:29
        jedz Robi, żebyś mi za bardzo nie schudł ;))
        • roborobi Re: Roborobi 30.03.06, 18:14
          No to obiadek ;)
          • nataliele Re: Roborobi 30.03.06, 20:05
            ziąą powiem Ci jedno ,zaniedbujesz swoj obowiazek jako wozny u mnie w
            watku ,zadbaj o niego,a nie , bo Cie zwolnie ;p
            • roborobi Re: Roborobi 31.03.06, 11:51
              Hhhhmmmm, ciekawe ;)
              • carmen_80 Re: Roborobi 31.03.06, 12:05
                Cześc Robi, nudno dziś cooo...?
                • roborobi Re: Roborobi 31.03.06, 12:18
                  Dobrze, że z roboty wróciłem i trochę padnięty jestem, jeszcze obiad mam do
                  roboty.
                  P.S. Witaj ;).
                  • pinkpanther Re: Roborobi 31.03.06, 12:21
                    a co dzisiaj robisz na obiad?
                    • roborobi Re: Roborobi 31.03.06, 12:24
                      Jkaś rybka, ziemniaczek (który muszę obrać) i ogórek ze słoika ;), bez rewelacji
    • roborobi Re: Roborobi 01.04.06, 17:00
      Spagetti ;)
      • roborobi Re: Roborobi 01.04.06, 23:46
        Lekka kolacja ;)
        • rzesa20 Re: Roborobi 02.04.06, 00:02
          o tej porze...?
    • rzesa20 Re: Roborobi 02.04.06, 09:35
      pobudka! ;)
    • roborobi Re: Roborobi 03.04.06, 14:51
      Przekąska ;)
      • rzesa20 Re: Roborobi 03.04.06, 15:23
        co sobie (prze)kąsasz ? ;)
        • roborobi Re: Roborobi 03.04.06, 16:31
          Co znajde w lodówce, dokończyłem śniadanie syna ;)
          • wave32 Cześć Roborobi! 03.04.06, 19:04
            Dzięki "Stary"! :)
            • gradufka Re: Cześć Roborobi! 03.04.06, 21:15
              Roborobi, jaki Ty masz długi wątek! Jak ja Ci zazdroszcze!
              • roborobi Re: Cześć Roborobi! 03.04.06, 21:17
                Tak, jeden, ale jakiś taki długi, może do lata pęknie :)
            • roborobi Wave!!! 03.04.06, 21:16
              To ja dziękuję ;).
              • rzesa20 Re: Wave!!! 03.04.06, 21:35
                za co sobie tak dziękuje, bo chyba nie jestem w temacie ;)
                • roborobi Re: Wave!!! 03.04.06, 21:39
                  Faceci też mogą mieć tajemnice ;)
                  • rzesa20 Re: Wave!!! 03.04.06, 21:45
                    mogą... oni zawsze mają, dobra, już nie pytam, bo powiecie, że wścipska jestem :P
                    • gradufka Re: Wave!!! 03.04.06, 21:57
                      Ale dlaczego Ty sobie, Roborobusie, dziękujesz publicznie, jeśli chcesz to utrzymać w tajemnicy?
                      • roborobi Re: Wave!!! 03.04.06, 22:01
                        Ja wysłałem @, ale jeżeli Wave chciał publicznie, to i ja publicznie ;)
                        • wave32 Re: Wave!!! 03.04.06, 22:46
                          roborobi napisał:

                          > Ja wysłałem @, ale jeżeli Wave chciał publicznie, to i ja publicznie ;)

                          Nie lubię pchać się na priv bez ważnych powodów.
                          A jeśli chodzi o gazetową skrzynkę, to gdybym nie przeczytał tego postu, wlazłbym do niej dopiero 1.05 (sprawdzam ją raz na miesiąc).
                          • roborobi Re: Wave!!! 04.04.06, 08:01
                            To był ważny powód ;).
                    • roborobi Re: Wave!!! 03.04.06, 22:01
                      :P
                      • gradufka Re: Wave!!! 03.04.06, 22:10
                        Ależ to ekshibicjonizm!
    • roborobi Re: Roborobi 04.04.06, 07:59
      Herbatka z cytrynką ;)
      • rzesa20 Re: Roborobi 04.04.06, 11:47
        a ja wyszczuplającą piję...
        • roborobi Re: Roborobi 04.04.06, 11:55
          Świnstwo jakieś :(.
          • rzesa20 Re: Roborobi 04.04.06, 12:03
            nieeee...właśnie tak jest pyszna :))
            • roborobi Re: Roborobi 04.04.06, 12:30
              jak kefirek?
              • rzesa20 Re: Roborobi 04.04.06, 12:48
                kefirku nie piję ;) a co miałeś dobrego na śniadanko...?pewnie już obiad
                będziesz gotować...
                • roborobi Re: Roborobi 04.04.06, 12:58
                  Fasola po bretońsku już gotowa od trzech dni ;)
                  • roborobi Re: Roborobi 04.04.06, 23:15
                    Chlera, jakieś gazy mam :)
                    • rzesa20 Re: Roborobi 05.04.06, 13:09
                      no widzisz, trzeba było jeść fasolkę ? ;)
                      • roborobi Re: Roborobi 05.04.06, 13:11
                        A co miałem zjeść, fasolka była pyszna ;), a przemiana materii ma swoje dobra
                        strony ;)
                        • rzesa20 Re: Roborobi 05.04.06, 13:20
                          ja fasolki nie lubię, a ogóle nie mogę przez mój brzuch...
                          • roborobi Re: Roborobi 05.04.06, 13:22
                            :(. Szkoda do piwa jest bardzi dobra ;)
                            • rzesa20 Re: Roborobi 05.04.06, 13:30
                              tylko, że ja za piwem tez nie przepadam jak wiesz ;) ale czasami z sokiem wypije
    • roborobi Re: Roborobi 05.04.06, 10:29
      Może kawę dzisiaj sobię zrobię ;)
      • roborobi Re: Roborobi 05.04.06, 13:07
        Kawka z batonem była ;)
        • rzesa20 Re: Roborobi 05.04.06, 13:08
          z marsem ? ;)
          • roborobi Re: Roborobi 05.04.06, 13:09
            Szybciej to snikers był ;)
            • rzesa20 Re: Roborobi 05.04.06, 13:21
              snikers tez dobry, nawet lepszy od marsa :))
              • roborobi Re: Roborobi 05.04.06, 13:29
                Tez tak myślę ;)
                • rzesa20 Re: Roborobi 05.04.06, 13:31
                  ale bounty jeszcze lepszy :P
                  • roborobi Re: Roborobi 05.04.06, 13:38
                    Już wolę PrincePolo ;)
                    • rzesa20 Re: Roborobi 05.04.06, 14:14
                      ale princessa lepsza, szczególnie kokosowa ;)
                      • roborobi Re: Roborobi 05.04.06, 14:25
                        Grześka orzechowego wolę ;)
                        • rzesa20 Re: Roborobi 05.04.06, 14:36
                          twix też dobry ;)
                          • roborobi Re: Roborobi 06.04.06, 10:16
                            Maćka - adwokat wolę ;)
    • roborobi Re: Roborobi 06.04.06, 10:15
      Zimna herbata :(
    • roborobi Re: Roborobi 06.04.06, 13:35
      Proszę dbać o mój wątek, z góry dziękuję ;)
      • carmen_80 Re: Roborobi 06.04.06, 14:02
        A co...? Wybierasz się gdzieś?
        • roborobi Re: Roborobi 06.04.06, 14:05
          Na odwyk ;).
          • carmen_80 Re: Roborobi 06.04.06, 14:25
            Poważna sprawa...a jak długi...?
            • roborobi Re: Roborobi 06.04.06, 14:29
              Nie wiem ile wytrzymam ;), muszę przemyśleć parę spraw, trzymaj sie cieplutko ;)
              • carmen_80 Re: Roborobi 06.04.06, 14:30
                3maj się...mam nadzieje, że te przemyslenia przyniosą potem radość...;)
    • roborobi Re: Roborobi 06.04.06, 14:31
      Dzięki. Tez mam taką nadzieję ;).
    • roborobi Re: Roborobi 10.04.06, 00:22
      Sobie to ja chyba jakąś kolację z trzech dań strzelę ;)
    • roborobi Re: Roborobi 10.04.06, 09:29
      Kawa, ciacho i deser który uciekł :(.
    • roborobi Chyba 11.04.06, 20:55

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka