Dodaj do ulubionych

płatne badanie do doktoratu

14.08.10, 17:37
Witam. Jestem doktorantką Wydz.Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i w ramach doktoratu weryfikuję narzędzie do badania funkcjonowania ludzi w relacjach. Postanowiłam umieścić tutaj swoje ogłoszenie, bo może ktoś zainteresowany psychologią, chciałby mi pomóc i wziąć udział w moich badaniach.

Szukam osób, które są w stałych związkach (nie musi być zalegalizowany), ale nie mają jeszcze dzieci. Badanie trwa ok.30 -40 minut i składa się z kwestionariuszy oraz metody komputerowej, jest całkowicie anonimowe.

Badanie nie jest skomplikowane, ale wymaga osobistego spotkania ze mną, ponieważ zadania komputerowego nie udało mi sie zamiescic na necie:-(
Żeby choć w części wynagrodzić poświecony czas, płacę każdej osobie za udział w badaniu 30 zł.

Będę bardzo wdzieczna za pomoc. Chętnych zapraszam do kontaktu. Mój adres mailowy: mtopor@psych.uw.edu.pl
Obserwuj wątek
    • klosowski333 Re: płatne badanie do doktoratu 14.08.10, 17:51
      A nie lepiej bylo pojsc na filozofie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka