otryt
06.06.04, 22:03
Dzisiejszy dzień pozwolił mi wyzwolić się z forumowego nałogu. Dlatego
chciałbym podziękować Wam wszystkim za wspólne dyskusje i rozmowy, jakie
mieliśmy okazje przeprowadzić. Wielu z Was pozostanie w mojej ciepłej
pamięci. 2 lata i 4 miesiące temu przybyłem na to forum, to dosyć dług czas.
Żegnam się dziś i pozdrawiam wszystkich serdecznie oraz życzę Wam wiele
wszelkiego dobra:-)
Mirek