Dodaj do ulubionych

Samodyscyplina

20.02.15, 15:30
Jak wzmocnic swoja samodyscyplinę - takie proste, a uciązliwe rzeczy jak jedzenie, pora kładzenia sie spać i wstawania, porządek w domu?
Obserwuj wątek
    • wiolcia29_2 Re: Samodyscyplina 20.02.15, 16:33
      Jak znajdziesz odpowiedź, to chętnie skorzystam ze wskazówek.;)
      • mona.blue Re: Samodyscyplina 20.02.15, 16:59
        Kupiłam fajna ksiązkę na ten ten, jak poczytam, to sie podzielę :)
    • hansii grunt - to sie czegos 3miec :) 20.02.15, 17:32
      3mie sie konsekwentnie dwoch zasad:

      - czego nie musze zrobic dzis - przekladam na jutro
      - czego nie musze zrobic w dajacej sie przewidzec przyszlosci
      - przekladam na Swietej Nigdy.
    • malwi.4 Re: Samodyscyplina 20.02.15, 18:01
      Ja tam lubię się samodyscyplinować w porządkach. Lubię chodzić wcześnie spać i wcześnie wstawać, by mieć dużo czasu dla siebie z rana. Na prysznic, na dobudzenie, na medytację przy śniadanku.

      ww u Ledy psa pilnuje. I nie ma kto dedykacji na piątek zrobić.


      ja chcę do bajki :)
      • malwi.4 Re: Samodyscyplina 20.02.15, 18:04
        piękna kobieta, piękna czarna sukienka :)
        • mona.blue Re: Samodyscyplina 20.02.15, 19:01
          malwi.4 napisała:

          > piękna kobieta, piękna czarna sukienka :)

          piekna bajka :)
      • adriana_ada Re: Samodyscyplina 20.02.15, 22:51
        Tylko Leda ma problem, ten pies jest wsciekly i gryzie ...
        • adriana_ada Re: Samodyscyplina 20.02.15, 23:04
          Tak wsciekly i tak gryzie, ze nie moze do gabinetu psychiatrycznego, gdzie przyjmuje jedna osoba.
          • mona.blue Re: Samodyscyplina 20.02.15, 23:57
            adriana_ada napisała:

            > Tak wsciekly i tak gryzie, ze nie moze do gabinetu psychiatrycznego, gdzie przy
            > jmuje jedna osoba.

            :D
      • adriana_ada Re: Samodyscyplina 21.02.15, 17:56
        malwi.4 napisała:

        > Ja tam lubię się samodyscyplinować w porządkach. Lubię chodzić wcześnie spać i
        > wcześnie wstawać, by mieć dużo czasu dla siebie z rana. Na prysznic, na dobudze
        > nie, na medytację przy śniadanku.
        >
        > ww u Ledy psa pilnuje. I nie ma kto dedykacji na piątek zrobić.
        >
        >
        > ja chcę do bajki :)

        Kto do Ledy nie zajrzy, to mucha nie siada.
        • adriana_ada Re: Samodyscyplina 21.02.15, 17:59
          Leda ma wyklimatyzowane pomieszczenia, wiec muchy nie powinny wlatywac, latem nie powinna otwierac okien.
      • adriana_ada Re: Samodyscyplina 21.02.15, 19:50
        Nie chce chu jni i plot rozprowadzac, ale Leda Mowi, ze Clarissa jest pryszczem, ktorego trzeba wycisnac.
        • clarissa3 Re: Samodyscyplina 21.02.15, 22:17
          alez piekny popis. Ehhh.
    • nnn.1 Re: Samodyscyplina 20.02.15, 20:02
      Staram się sobie wyobrazić, jak będzie, jeżeli coś zrobię, i jak będzie, jeżeli czegoś nie zrobię. Zastanawiam się, co wolę lub co będzie dla mnie lepsze. W niektórych sytuacjach ten sposób się sprawdza:)
    • mona.blue Re: Samodyscyplina 21.02.15, 22:32
      Dzisiaj w ramach samodyscypliny wzięłam sie za porządki domowe. Do wyniesienia lub oddania kilka worków niepotrzebnych rzeczy.
      • babciajadzienka Re: Samodyscyplina 17.03.15, 00:36
        a wiesz, ze spece mowia ze jak sprzatasz stare rzeczy robisz miejsca na nowe sprawy. Nastepuje taki ruch nie tylko na polkach bo takze w Twojej glowce.
        • mona.blue Re: Samodyscyplina 17.03.15, 09:28
          babciajadzienka napisał(a):

          > a wiesz, ze spece mowia ze jak sprzatasz stare rzeczy robisz miejsca na nowe sp
          > rawy. Nastepuje taki ruch nie tylko na polkach bo takze w Twojej glowce.

          Fajne, podoba mi sie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka