mona.blue 20.02.15, 15:30 Jak wzmocnic swoja samodyscyplinę - takie proste, a uciązliwe rzeczy jak jedzenie, pora kładzenia sie spać i wstawania, porządek w domu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wiolcia29_2 Re: Samodyscyplina 20.02.15, 16:33 Jak znajdziesz odpowiedź, to chętnie skorzystam ze wskazówek.;) Odpowiedz Link Zgłoś
mona.blue Re: Samodyscyplina 20.02.15, 16:59 Kupiłam fajna ksiązkę na ten ten, jak poczytam, to sie podzielę :) Odpowiedz Link Zgłoś
hansii grunt - to sie czegos 3miec :) 20.02.15, 17:32 3mie sie konsekwentnie dwoch zasad: - czego nie musze zrobic dzis - przekladam na jutro - czego nie musze zrobic w dajacej sie przewidzec przyszlosci - przekladam na Swietej Nigdy. Odpowiedz Link Zgłoś
malwi.4 Re: Samodyscyplina 20.02.15, 18:01 Ja tam lubię się samodyscyplinować w porządkach. Lubię chodzić wcześnie spać i wcześnie wstawać, by mieć dużo czasu dla siebie z rana. Na prysznic, na dobudzenie, na medytację przy śniadanku. ww u Ledy psa pilnuje. I nie ma kto dedykacji na piątek zrobić. ja chcę do bajki :) Odpowiedz Link Zgłoś
malwi.4 Re: Samodyscyplina 20.02.15, 18:04 piękna kobieta, piękna czarna sukienka :) Odpowiedz Link Zgłoś
mona.blue Re: Samodyscyplina 20.02.15, 19:01 malwi.4 napisała: > piękna kobieta, piękna czarna sukienka :) piekna bajka :) Odpowiedz Link Zgłoś
adriana_ada Re: Samodyscyplina 20.02.15, 22:51 Tylko Leda ma problem, ten pies jest wsciekly i gryzie ... Odpowiedz Link Zgłoś
adriana_ada Re: Samodyscyplina 20.02.15, 23:04 Tak wsciekly i tak gryzie, ze nie moze do gabinetu psychiatrycznego, gdzie przyjmuje jedna osoba. Odpowiedz Link Zgłoś
mona.blue Re: Samodyscyplina 20.02.15, 23:57 adriana_ada napisała: > Tak wsciekly i tak gryzie, ze nie moze do gabinetu psychiatrycznego, gdzie przy > jmuje jedna osoba. :D Odpowiedz Link Zgłoś
adriana_ada Re: Samodyscyplina 21.02.15, 17:56 malwi.4 napisała: > Ja tam lubię się samodyscyplinować w porządkach. Lubię chodzić wcześnie spać i > wcześnie wstawać, by mieć dużo czasu dla siebie z rana. Na prysznic, na dobudze > nie, na medytację przy śniadanku. > > ww u Ledy psa pilnuje. I nie ma kto dedykacji na piątek zrobić. > > > ja chcę do bajki :) Kto do Ledy nie zajrzy, to mucha nie siada. Odpowiedz Link Zgłoś
adriana_ada Re: Samodyscyplina 21.02.15, 17:59 Leda ma wyklimatyzowane pomieszczenia, wiec muchy nie powinny wlatywac, latem nie powinna otwierac okien. Odpowiedz Link Zgłoś
adriana_ada Re: Samodyscyplina 21.02.15, 19:50 Nie chce chu jni i plot rozprowadzac, ale Leda Mowi, ze Clarissa jest pryszczem, ktorego trzeba wycisnac. Odpowiedz Link Zgłoś
nnn.1 Re: Samodyscyplina 20.02.15, 20:02 Staram się sobie wyobrazić, jak będzie, jeżeli coś zrobię, i jak będzie, jeżeli czegoś nie zrobię. Zastanawiam się, co wolę lub co będzie dla mnie lepsze. W niektórych sytuacjach ten sposób się sprawdza:) Odpowiedz Link Zgłoś
mona.blue Re: Samodyscyplina 21.02.15, 22:32 Dzisiaj w ramach samodyscypliny wzięłam sie za porządki domowe. Do wyniesienia lub oddania kilka worków niepotrzebnych rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
babciajadzienka Re: Samodyscyplina 17.03.15, 00:36 a wiesz, ze spece mowia ze jak sprzatasz stare rzeczy robisz miejsca na nowe sprawy. Nastepuje taki ruch nie tylko na polkach bo takze w Twojej glowce. Odpowiedz Link Zgłoś
mona.blue Re: Samodyscyplina 17.03.15, 09:28 babciajadzienka napisał(a): > a wiesz, ze spece mowia ze jak sprzatasz stare rzeczy robisz miejsca na nowe sp > rawy. Nastepuje taki ruch nie tylko na polkach bo takze w Twojej glowce. Fajne, podoba mi sie :) Odpowiedz Link Zgłoś