Dodaj do ulubionych

Prośba o karty II

13.01.20, 16:52
Drogie dziewczyny druga prośbą ode mnie, bo moja ścieżka zawodowa się pali i nie wiem co mam robić, a raczej mam kilka pomysłów, tylko nie wiem w co włożyć wysiłek żeby efekt był w postaci stabilnej pracy i pieniędzy.
Obecnie prowadzę własną DG która idzie coraz gorzej, miałam bardzo trudny finansowo rok.
Mam 3 opcje :
1. zainwestować czas i wysiłek w rozwinięcie własnej działalności, szersza promocję i dalszą pracę na własną rękę.
2. Szukanie stałego zatrudnienia u kogoś w moim zawodzie. Tu już zaczęłam rozsylac cv, ale na razie skutek żaden. Nawet na rozmowy nie chodzę.
3. Zmiana profilu zawodowego i wtedy szukanie pracy na etat. Tu mam pewien pomysł, ale wymaga dużo nauki i samodyscypliny ode mnie. Nie stać mnie na szkole teraz, musiałabym się uczyć nowego oprogramowania sama, zabrałoby to trochę czasu i trochę też pieniędzy, ale widzę to w moim zasięgu. Czy to ma sens?

Podpowiedzcie proszę co w kartach. Może rozkład decyzja na te 3 opcje. Albo coś wam jeszcze wpadnie do głowy. Miotam się, moje karty są rozemocjonowane, jakoś trudno mi z nimi gadać we własnej sprawie.

Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Prośba o karty II 13.01.20, 18:54
   Mnie wychodzi As Miecz/-
   Co masz z tym zrobić - 6 Buł / -
   Opcja 3, akceptacji przegranej na rynku,uznanie własnej niewiedzy.
   Co masz za programy?Może i pomogę,studiowałam ten kierunek kiedyś trochę i prowadziłam zajęcia na własnej uczelni z oprogramowania, to może psim swędem coś pamiętam,przynajmniej gdzie dzwony biją?
   Skutków 2 nie oczekuj być może zbytnio, zamykają nawet najlepsze samowystarczalne na naszym rynku firmy wklądają na maksa w kasy mechaniczne ,i wywalają pracowników,to efekty biznesowe pracy ciężkiej Umysłoteki naszego rzondu,wszyscyoczekująjedynie krzywej Laffera i (Ig)Nobla dla Dudy.
   Zdziwiło mnie i zaskoczyło,zwłaszcza ten sam temat moich ciężkich zmagań ducha. To już nie pierwszy raz, kiedy wiem żewszystko jest odwrotnie teraz u mnie,mam program jakiś dyscypliny duchowej,bo bym się skręciłaz powodu lęku na zapas, tymczasem "rozkręca " to inna osoba z forum
   Ale jak rozzie pisze że mam ciemną noc duszy,i dziewiątka mówi filozoficznie o otwierającym się Oku Świadomości... to must be.

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

   Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   www.oczary.wordpress.com
   • tabularasa22 Re: Prośba o karty II 13.01.20, 20:05
    Dziękuję bardzo kochana. Karty takie sobie ale i jednoznaczne. Faktycznie przespałam karierę, skupiłam się na rodzinie a teraz pobudka w nowej rzeczywistości. Ja do tej pory siedziałam w 3d , ale praktycznie na jednym programie, który jednak przegrywa z konkurencją. Widzę że w mojej działce odchodzi się od mniejszych aczkolwiek szybszych aplikacji na rzecz korzystania z mega kombajnów. Niestety nauka pracy na liderach branży jest teraz poza moim zasięgiem. Szkolenia są drogie i czasochłonne, a sama nie mam się na czym uczyć bo i nie stać mnie na takie programy. Koszty subskrypcji są takie, że tylko ci już rozkręceni mogą sobie na to pozwolić. Wymagania zawodowe też wzrosły, poszukuje się na rynku speców właśnie od tych największych aplikacji. Pomyślałam więc o przesiadce na 2d (opcja 3) - zapotrzebowanie rynkowe jest duże, mam o tym jako takie pojęcie i jestem w stanie sobie opłacić dostęp do programów do nauki. Zatem - czas rozpisać plan. Myślę że i tak będę w międzyczasie szukać jakiejś współpracy w branży do czasu aż rozszerzę umiejętności.
    No cóż, 9 rok osobisty .... o żesz o żesz o żesz
    • camaretto Re: Prośba o karty II 14.01.20, 07:39
     Słuchaj,przestoje mają absolutnie wszyscy,to nic dziwnego że przy tych ZUSach itdpo prostu kasy w kieszeni brak. Pisałyśmy z Rozzie dość dużo nt. bo klikiernia robi tylko głupkowaty i coraz większy bałagan w kodeksach.
     Przeprowadzaj się więc, szybko,bo popularność kobiety nie zdobywają zaraz, my mamy jakby ładniejsze - ale "wolniejsze" fale ...Tarot - z Księżycem - życzy wszystkiego ;D naj wNowymRoku.


     --
     To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

     Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
     www.oczary.wordpress.com
  • rrozsypana80 Re: Prośba o karty II 21.01.20, 23:32
   Oj widzę Tab, że wszystko Ci się czyści naraz... Trudny to czas no ale po burzy przychodzi słońce. Najgorsze w tym wszystkim to chyba jednak to, że właśnie w tych trudnych okresach jesteśmy najbardziej z tym sami.... I grono znajomych też się czyści w tych 9 tkach bo część sama a część po prostu my odkrywamy, że już nie po drodze nam z tymi osobami. Pocieszające jest to, że po wszystkim nie będzie już trupów w szafie i nic zamiecionego pod dywan.
   Uszy do góry. Poradzisz sobie. Zaufaj losowi. Widocznie tak ma być, żeby było lepiej.

   --
   Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
   /T.Edison/

   * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
   • tabularasa22 Re: Prośba o karty II 22.01.20, 19:01
    Oj Roz dziewiątka się rozhulała, z Panem I mecyje, w pracy ... dramat zleceniowo - finansowy ,czegoś takiego nie miałam od nie pamiętam kiedy. W zapasie miałam mieszkanie które wynajmowałam - to lokatorzy się właśnie wyprowadzają, a mieszkanie trzeba odświeżyć przed nowymi więc jeszcze odpływ gotówki. Dziecku się zdrowie sypnęło ... Ja już chcę to słońceeeeeee . Tak dotkliwie dziewiątki to nie odczułam chyba nigdy ... Obym w dobrej kondycji to przetrwała . Z Panem I... to jeszcze dopiszę w stosownym wątku

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka