Dodaj do ulubionych

Nowa ustawa

30.01.23, 00:07
Nowa ustawa psychiatryczna. Każdego bez jego zgody można będzie umieścić w szpitalu psychiatrycznym. Nic się nie działo w leczeniu ,a tu bęc . www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://oko.press/ustawa-psychiatryczna-kazdego-mozna-umiescic-w-szpitalu-psychiatrycznym&ved=2ahUKEwiogs7F8e38AhXjsosKHe8yDVsQFnoECDIQAQ&usg=AOvVaw2hrfLOXyvaHZefzHA7o4dj
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Nowa ustawa 30.01.23, 19:04
      Będzie jak w ZSRR - kto podpadnie władzy, trafi do psychuszki.
      • nnn.1 Re: Nowa ustawa 30.01.23, 19:41
        taki jest cel, można mieć pewność
        • teodor-ks Re: Nowa ustawa 30.01.23, 21:17
          Nie pierwszy raz rząd robi taką ustawę bez konsultacji specjalistów i to bez nagłośnienia ."Proponuje się także zmiany dotyczące środków przymusu bezpośredniego – sposobem na agresję u chorującego nadal jest izolacja i unieruchomienie
          A szpitalami psychiatrycznymi w rozumieniu ustawy przestaną być m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze" 30 lat cisza w psychologii i tu rodzynek .18 stycznia miała być konsultacja specjalistów na życzenie Marcina Wiącka .Ale cisza w mediach na ten temat.
      • yadaxad Re: Nowa ustawa 05.02.23, 14:45
        Pis robi ustawy pod konkretne osoby. Już psychiatria ledwie zipie nie mogąc się zająć tymi, którzy chcą się leczyć i na pewno potrzebuje jeszcze zawalenia pacjentami z ogólnej łapanki. To pozwoli na korupcję, chcesz kogoś unieszkodliwić, by go wyeliminować z twoich prywatnych jakiś tam interesów, za odpowiedni datek, zamknie się go jako wariata. A niewygodnych polityków też. I jeszcze bez sądu konfiskata "ruskiego" majątku. A przecież wiadomo kto jest niemieckim przyjacielem pulstera.
    • jan_stereo Re: Nowa ustawa 05.02.23, 11:22
      I tu jest chyba sedno tematu:

      Logika każe rozważyć kilka możliwości. Jedna to kompletny brak wyobraźni czy brak wyczulenia, zrozumienia konsekwencji takiej regulacji przez osoby, które w tym uczestniczyły. A druga to, że zrobiono to świadomie. Co oznacza, że świadomie zdecydowano się ukryć przed opinią publiczną powody wprowadzanych zmian.

      Chciałabym zauważyć, że ów projekt wyszedł z Ministerstwa Zdrowia, a tam za nasze pieniądze pracują prawnicy.


      Tak sie wlasnie pompuje pieniadze podatnika do kieszeni zaprzyjaznionych firm prawniczych, zatem niejako do swojej wlasnej, a wszystko w bialych rekawiczkach, z opisu tej ustawy widac ze maly polozono nacisk na jej aspekty techniczne, a glowny na jej dokonanie, zatem sam pieniadz.
      • teodor-ks Re: Nowa ustawa 05.02.23, 13:35
        Oj Jasiu niepoprawny optymista .Myślisz że zbawisz świat nie zbawisz .Dostaniesz baty za swoją naiwność.Wczoraj moja teściowa wezwała nas na dywanik całą rodzinę w nagłym trybie.A dzisiaj normalnie coś zjadła .Cuda się zdarzają ,a mówią że nie ma .Ech życie zaskakuje .
        • jan_stereo Re: Nowa ustawa 06.02.23, 14:33
          Nie ma tu chyba jakiegos optymizmu w stwierdzeniu ze politycy kradna kase podatnika w metnej wodzie legislacyjnej na przykladzie dyskutowanej ustawy. Od pozbywania sie przeciwnikow sa wiezienia i system prawnym juz skrojony pod to.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka