04.11.05, 12:16
Hej
Co robic aby nie brac sobie do glowy wszystkiego tego co inni mowia,
wiem... zajac sie czyms innym, ale i tak chodzi jak cien
Obserwuj wątek
    • solaris_38 Re: Do glowy 04.11.05, 22:08
      to zrób odwrotnie - bierz sobie do głowy jeszcze bardziej
      na chwile zachowu j sie tak jakby o sensie wszystkiego decydowali ONI czyli
      inni ludzie
      zobacz na siebie ICH oczami
      zastanów się co widzą patrząc na ciebie
      co czują

      ułóż piosenkę o tym co inni mówią
      nadaj jej piekny dramatyczny wyraz
      wczuj się śpiewając

      :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka