poziomk 04.11.05, 12:16 Hej Co robic aby nie brac sobie do glowy wszystkiego tego co inni mowia, wiem... zajac sie czyms innym, ale i tak chodzi jak cien Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
solaris_38 Re: Do glowy 04.11.05, 22:08 to zrób odwrotnie - bierz sobie do głowy jeszcze bardziej na chwile zachowu j sie tak jakby o sensie wszystkiego decydowali ONI czyli inni ludzie zobacz na siebie ICH oczami zastanów się co widzą patrząc na ciebie co czują ułóż piosenkę o tym co inni mówią nadaj jej piekny dramatyczny wyraz wczuj się śpiewając :) Odpowiedz Link Zgłoś