Gość: meme
IP: *.elblag.dialog.net.pl
02.03.03, 14:32
czy jestem psycholem??? sama już nie wiem. zdecydowałam sie być z tym
facetem. skrzywdził mnie ale ostatecznie doszliśmy do porozumienia. jesteśmy
razem i jest nam dobrze ale ja ciągle wracam do przeszłości i wypominam mu
jego błędy i słabości. dokładam mu i kopię leżącego. jak pozbyć się oparów
przeszłości z mózgu? wiem że nie ma na to recepty. wiem. ale czy ktos
wybaczył i zapomniał i żyje tym co dobre? jeśli tak to jak do tego doszliście?
wydaje mi sie że wybaczyłam a potem nagle przychodzi taka złość, żal...
obrzydlistwo!!!
meme