Gość: Inga IP: *.bielsko.sdi.tpnet.pl 10.03.02, 12:12 Na stronach wizaz.pl w głosowaniu kosmetyk wszechczasów w kat.Podkład pierwsze miejsce zdobył Skinlights diffusing Tint. Czy ktoś wie coś na temat tego podkładu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kb Re: Revlon-podkład IP: 206.215.223.* 10.03.02, 23:16 Sama podałam ten podkład, ale zaznaczyłam, ze w Polsce ,a on być prawdopodobnie dostępny w kwietniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inga Re: Revlon-podkład IP: *.bielsko.sdi.tpnet.pl 11.03.02, 06:39 A czy mogłabyś coś o nim napisać? Czy jest lepszy od np. podkładów Loreal,Max Faktor itp. ,Czy matuje i czy jest trwały. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kb Re: Revlon-podkład IP: 206.215.229.* 11.03.02, 17:40 Na stroie wizaz umieściłam cały jego opis włącznie z moimi wrażeniami, zaznaczyłam tam,że nie lubię używać podkładów i nie używam cih wcale, nie jestem więc w stanie porównać go do innych, dla mnie jest on bardziej jak krem koloryzujący i za to go lubię. Zajrzyj sobie na stronę wizażu!!! Odpowiedz Link Zgłoś