Dodaj do ulubionych

Revlon-podkład

IP: *.bielsko.sdi.tpnet.pl 10.03.02, 12:12
Na stronach wizaz.pl w głosowaniu kosmetyk wszechczasów w kat.Podkład pierwsze
miejsce zdobył Skinlights diffusing Tint.
Czy ktoś wie coś na temat tego podkładu?
Obserwuj wątek
    • Gość: kb Re: Revlon-podkład IP: 206.215.223.* 10.03.02, 23:16
      Sama podałam ten podkład, ale zaznaczyłam, ze w Polsce ,a on być
      prawdopodobnie dostępny w kwietniu
      • Gość: Inga Re: Revlon-podkład IP: *.bielsko.sdi.tpnet.pl 11.03.02, 06:39
        A czy mogłabyś coś o nim napisać? Czy jest lepszy od np. podkładów Loreal,Max
        Faktor itp. ,Czy matuje i czy jest trwały.
        • Gość: kb Re: Revlon-podkład IP: 206.215.229.* 11.03.02, 17:40
          Na stroie wizaz umieściłam cały jego opis włącznie z moimi wrażeniami,
          zaznaczyłam tam,że nie lubię używać podkładów i nie używam cih wcale, nie
          jestem więc w stanie porównać go do innych, dla mnie jest on bardziej jak krem
          koloryzujący i za to go lubię. Zajrzyj sobie na stronę wizażu!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka