Gość: aga IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 12.07.04, 20:27 poradzcie które balsamy brązujące są najlepsze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aura Re: balsamy brązujące IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.07.04, 20:30 ZIAJA SOPOT Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anja Re: balsamy brązujące IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 12.07.04, 20:46 Moze i Ziaja jest najlepsza, ale zapach jest absolutnie koszmarny! Napisalam o nim dzis pare slow, proszac o porade, jak pozbyc sie z ciala dreczacego smrodku.Jesli masz wrazliwy nos, omijaj ten balsam szerokim lukiem! Zapach uwalnia sie stopniowo, dopiero po rozprowadzeniu balsamu na ciele, i wachanie go w sklepie nic nie da.Mimo to przyznaje, ze cialo ladnie po nim wyglada. Odpowiedz Link Zgłoś
charade Re: balsamy brązujące 12.07.04, 21:53 Ja polecam balsam brązujący Bielendy. Ma on jedną podstawową wadę -b trzeba cierpliwie się nim smarować kilka dni. Ja smarowałam się 4 dni, zanim osiągnęłam efekt, ale za to boski - zero zacieków, naturalny kolor. On po prostu nie działa od razu. Do tego nie śmierdzi właściwie samoopalaczem. Odpowiedz Link Zgłoś
magraft Re: balsamy brązujące 13.07.04, 10:07 Ja jednak polecam Sopot Ziaji. Jeśli chodzi o zapach, to na każdej skórze może być inny- to w pewnym stopniu zależy od składu "płaszcza" wodno-lipidowego skóry, jego pH itd i poprostu różnie może się utleniać taki balsam (zresztą do dotyczy taże typowych samoopalaczy). Pozdrowionka. Odpowiedz Link Zgłoś
priceless Re: balsamy brązujące 12.07.04, 22:00 ja tez polecam ziaja SOPOT! dla mnie ,jak dotąd najlepszy (jeśli chodzi o balsamy brązujace) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazia Re: balsamy brązujące IP: 195.205.24.* 13.07.04, 07:02 balsam brazujący z kolastyny. co prawda posmarowalam sie dwa razy i efekt prawie zerowy, może troszke wiecej razy trzeba użyć, ale ten zapach...no po porstu cudowny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milenazuzia Re: balsamy brązujące IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.04, 07:59 Dla mnie najlepszy jest balsam ujędrniająco-brązujący farmona , nie śmierdzi, ma kolor orzechowy i dlatego łatwiej go nakładać, po wchłonięciu od razu widać efekt. Po kilku razach opalenizna jest dość ciemna- jak dla mnie super. Jedyny minus- brudzi ubranie dlatego trzeba poczekać do całkowitego wchłonięcia. Odpowiedz Link Zgłoś