Gość: kseni
IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl
22.11.02, 08:54
Dziewczyny co robic, jezeli paznokcie (jak urosną, są dłuzsze i fajne)
zawijąją sie do srodka???? Tzn robi się taki rulonik????? Mam słabe paznokce,
ksztalt moze nie jest najgorszy, ale po uzyciu odzywek, utwardzaczy są w
miare znośne.. Jedyny problem w tym, ze nie mogę miec dłuższych, bo się
zawijają?? macie podobny problem??? Pomozcie, doradzcie... pozdrawiam, K.