Dodaj do ulubionych

Co robic???

IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 22.11.02, 08:54
Dziewczyny co robic, jezeli paznokcie (jak urosną, są dłuzsze i fajne)
zawijąją sie do srodka???? Tzn robi się taki rulonik????? Mam słabe paznokce,
ksztalt moze nie jest najgorszy, ale po uzyciu odzywek, utwardzaczy są w
miare znośne.. Jedyny problem w tym, ze nie mogę miec dłuższych, bo się
zawijają?? macie podobny problem??? Pomozcie, doradzcie... pozdrawiam, K.
Obserwuj wątek
    • nieszenka Re: Co robic??? 22.11.02, 10:28
      Własnie, mnie też się tak robi jak wystają tak z 5-7 mmm poza palce. Staram się
      im nadać kwadratowy kształt, ale też nie wiem co na to zwijanie poradzić.
    • Gość: franca3 Re: Co robic??? IP: *.satkabel.com.pl 23.11.02, 02:56
      musze Cie zmartwic ,ale na zawijajace sie paznokcie chyba nic nie
      pomoze.Najgorsze jest to ze zawijajace sie brzegi paznkci u mnie odklejaja sie
      nawet od tipsow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka