Gość: aaliyah83
IP: *.telkab.pl / 80.54.108.*
23.05.06, 16:46
wiem, wiem wyszukiwarka i te sprawy.. ale ja mam konkretnie pytanie o serum.
WLasnie sklonczylam dwa opkaowania GALENICA i musze stwierdzic ze w
polaczeniu z cwiczeniami chyba jednak troszke zmienilo sie na lepsze. Teraz
szukam jakiegos delikatnego balsamu rowniez na cellulit ( nie chce juz
mocniejszego serum). Mialam chęc na LIERAC ale to wlasnie serum, ten nowy
garniera roll on podobno dobry ale tez serum, czy myslicie ze mozna tak na
stale stosowac taka kuracje silnym serum? slyszalam ze nie bardzo. Mozecie
polecic ewentualnie jakis lzejszy balsam, najlepiej aptecznym nikoniecznie z
nizszej polki??