karolajna13 30.06.06, 21:06 No wlasnie bo podbno miało wejsc do Sephor?Gdzies wyczytalam ze to jakies przez gwiazdy wychwalane i w ogole :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sabriel Re: Smashbox-testowalyscie? 30.06.06, 21:44 Jeszcze nie,ale też czekam na to. Dowiadywałam sie jakiś czas temu i pani powiedziała, że za jakieś 1,5 tygodnia wejdzie do sprzedaży.Wyszło, że tak na początku lipca bedzie można już kupić. Odpowiedz Link Zgłoś
zwykladziewczyna5 Re: Smashbox-testowalyscie? 01.07.06, 07:25 Uzywam ich bazy pod podlad i jestem bardzo zadowolona. Zobaczcie inne ich produkty www.smashbox.com Odpowiedz Link Zgłoś
shopi Re: Smashbox-testowalyscie? 03.07.06, 13:36 ja też dzisiaj pytałam w sephorze,panie powiedziały,że będą w polowie lipca Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: Smashbox-testowalyscie? 01.07.06, 15:29 A ten Smashbox będzie tylko w Sephorach? aga Odpowiedz Link Zgłoś
sabriel Re: Smashbox-testowalyscie? 01.07.06, 23:09 Tak bedzie tylko tam. Przyznam sie, że cen też jestem ciekawa.Czy to bedzie raczej bourjois czy raczej wyższa półka. Odpowiedz Link Zgłoś
swinka_morska Re: Smashbox-testowalyscie? 01.07.06, 23:11 mysle ze nie.... juz wiele rzeczy (95% z mojej obserwacji) bylo tylko w sephora, a jakies dwa-trzy tygodnie byly takze i w douglasie, gc i innych... Odpowiedz Link Zgłoś
karolajna13 Re: Smashbox-testowalyscie? 01.07.06, 15:31 A orientujecie się w cenach?? Odpowiedz Link Zgłoś
shopi Re: Smashbox-testowalyscie? 02.07.06, 16:12 w "glamour" polecaja bazę "photo finish"-160zł,są jeszcze przedstawione:wydłużająca baza do rzęs-70zł,rozświetlajacy puder-120zł,wosk i cien do brwi-100zł Odpowiedz Link Zgłoś
sabriel Re: Smashbox-testowalyscie? 02.07.06, 22:19 Czyli cenowo wychodzi wyższa półka.Dzisiaj patrzyłam w sephorze i jeszcze ich nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
madzia773 Re: Smashbox-testowalyscie? 02.09.06, 22:20 Dziewczyny, czy już dostępne w Polsce? Pod koniec lipca nie było ich jeszcze w Sephorze, a potem nie miałam okazji sprawdzić. Odpowiedz Link Zgłoś
sabriel Re: Smashbox-testowalyscie? 02.09.06, 23:05 Dowiadywałam sie pod koniec sierpnia i nie było jeszcze.Mają jakiś poślizg w wprowadzeniu tego na rynek.Pani powiedziała mi, że we wrześniu już napewno powinien sie pojawić. Odpowiedz Link Zgłoś
madzia773 Re: Smashbox-testowalyscie? 01.11.06, 13:25 no i nastał listopad a kosmetyki się nie pojawiły... Odpowiedz Link Zgłoś
jade.fox Re: Smashbox-testowalyscie? 01.11.06, 13:49 Pojawiły się, tylko może jeszcze nie wszędzie. Ja je widziałam w Sephorze w warszawskiej Arkadii, ale spieszyłam sie i nie miałam okazji przyjrzeć się bliżej. Odpowiedz Link Zgłoś
krodii Re: Smashbox-testowalyscie? 01.11.06, 13:58 Smashbox pojawił się w sephorze już na początku września! Jeśli chodzi o teren Warszawy to jest w Arkadii i w Promenadzie! Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczna.dziewczyna Re: Smashbox-testowalyscie? 01.11.06, 15:52 Wystarczy powiedzieć, że czegoś używają gwiazdy albo jakaś Angelina a już wszystkie wypytują gdzie te "cuda" można kupić. O siło perswazji! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
arieska Re: Smashbox-testowalyscie? 01.11.06, 17:11 Przeciez Smashbox juz jest (przynamniej w Warszawie w CH Arkadia-w Sephorze), choc moze w innych jeszcze nie, nie sprawdzalam. Odpowiedz Link Zgłoś