Dodaj do ulubionych

POPARZENIE PO SOLARIUM

IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 04.02.03, 21:42
POMOZCIE BO NIE WIEM CO MAM ROBIC!!
BYLAM W SOLARIUM NA 15 MINUT I OD DWOCH DNI MAM STRASZNIE CZERWONA SKORE TO
CHYBA JEST POPARZENIE-NIE WIEM CO MAM ROBIC TAK BARDZO MNIE PIECZE
SKORA.POMOZCIE MI.CO MAM ZROBIC.STOSOWALAM JUZ KREMY TLUSTE,
NAWILZAJACE,TONIKI A NAWET OKLADY Z KEFIRU....PORADZCIE.PROSZE....Z GORY
DZIEKUJE.....AGA
Obserwuj wątek
    • damona Re: POPARZENIE PO SOLARIUM 04.02.03, 22:20
      proponuje przejsc sie do dermatologa,
      a jesli nie chcesz lub nie mozesz, to do apteki
      i tam kupic Panthenol albo zdac sie na pania farmaceutke,
      na pewno cos doradzi. Tylko idz jak najszybciej.
      • mika_1 Re: POPARZENIE PO SOLARIUM 05.02.03, 12:29
        Nie używaj tłustych kremów, tylko nawilżających. Panthenol jest OK, polecam też
        preparat Vichy po opalaniu - mnie bardzo pomógł w takiej sytuacji :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka