19.03.03, 09:53
witam,
mam problem jak wyzej :( i szukam osrodkow- w Polsce
lub zagranica, gdzie moglabym sie nieco podleczyc.
chodzi mi o osrodki wypoczynkowe/sanatoria? itp. w
ktorych leczy sie choroby skory. Pomozcie, mam juz dosc
swojej skory :((
Monika
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka