dania_86 21.07.08, 19:56 co robić żeby włosy się nie rozdwajały ? no i czy jest jakieś lekarstwo (oprócz ścięcia) na rozdwojone już włosy ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paulinaa Re: co robić ? 21.07.08, 20:04 dania_86 napisała: czy jest jakieś lekarstwo > (oprócz ścięcia) na rozdwojone już włosy ? nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
doda1983 Re: co robić ? 21.07.08, 20:34 Włosy to nie kości - nie zrosną się spowrotem ;) Są kosmetyki "sklejające" je i wygładzające np. róznego rodzaju odzywki czy serum na końcówki. Działają tylko chwilowo, do pierwszego mycia włosów lub krócej. Odpowiedz Link Zgłoś
dania_86 Re: co robić ? 21.07.08, 21:54 a jak już je niestety zetnę to co mam robić by się już nie rozdwajały ? od czego to zależy ? Odpowiedz Link Zgłoś
czarodziejka87 Re: co robić ? 21.07.08, 23:38 szampon i odzywka Schauma z olejkiem z orzeszkow Macadamia, zolte opakowanie Odpowiedz Link Zgłoś
nightmarelive Re: co robić ? 22.07.08, 09:46 jak dla mnie beznadzieja .... dostałam po tym łupiezu ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
zielona_dziewczyna Re: co robić ? 21.07.08, 22:58 moje sie nie rozdwajaja odkad przestalam farbowac... Odpowiedz Link Zgłoś
dania_86 Re: co robić ? 22.07.08, 08:58 nie farbuję od 5 lat... czasem prostuję (ale naprawdę bardzo żadko, może raz na miesiąc ) Odpowiedz Link Zgłoś
claratrueba Re: co robić ? 22.07.08, 09:46 Na już rozdwojone niestety tylko nożyczki. Ale można zapobiec rozdwajaniu skutecznie. Odżywki po każdym myciu, płynny jedwab Biosilk w końcówki, w międzyczasie można stosować "włos w płynie" Joanny, ziai. Dobrze pielęgnowane włosy zniosą wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
big.rabarbar8 Re: co robić ? 22.07.08, 12:22 doustne witaminy na wlosy (ja jadlam zielony inneov), bo trzeba odzywic cebulke. Jak bedzie "najedzona" wyprodukuje odporniejszy wlos. Cos mi mowi, ze rozdwajanie koncowek jest objawem jakiejs awitaminozy, ale nie pamietam jakiej. Moze dermatolog cos podpowie? Ja bym wlosow nie obcinala, jesli sa dla Ciebie wazne. Uzywalabym dobrych masek i odzywek (kerastase, loreal w salonach fryzjerskich) i lykalabym tabletki, oraz w wolnych chwilach pomasowalabym skore glowy (to poprawia krazenie i tez odzywia cebulki). Wlosy nagminnie slabe, rozdwajajace sie i w ogole marne stawia na nogi mezoterapia skory glowy (robi to tylko dermatolog). Moja pani dr robi sobie takie zabiegi i mapiekne, geste, zdrowe wlosy, a jest jasna blondynka (takie wlosy sa ciensze z natury) i juz w latach. rabarbar Odpowiedz Link Zgłoś
littlefrog Re: co robić ? 22.07.08, 12:57 a mi się wydaje że dużo zależy również od genów, ja swoje włosy rozjaśniam, suszę suszarką i codziennie prostuję i nigdy w życiu nie miałam rozdwojonych końcowek, mimo że są dość suche i zniszczone. moja koleżanka nie robi nic z powyższych czynności, czyli ani nie farbuje ani nie suszy i modeluje, w dodatku myje włosy 1-2 w tygodniu bo jej się nie przetłuszczają praktycznie wcale, i rozdwojone końcówki ma niemal cały czas. Odpowiedz Link Zgłoś
nemeth Re: co robić ? 22.07.08, 13:57 Ja zawsze miałam problemy z rozdwajającymi się końcówkami dopóki nie zaczęłam kupować profesjonalnych kosmetyków w zakładach fryzjerskich. Dla mnie jest genialny Kerastase. Odkąd stosuję ich odżywki włosy przestały być przesuszone i przestały się rozdwajać. Do tego jakieś witaminy do łykania. Idź do dobrego zakładu fryzjerskiego i poproś fryzjera aby dobrał Ci kosmetyki do Twoich włosów, a i przed stosowaniem dobrych odżywek obetnij rozdwojone końcówki. Odpowiedz Link Zgłoś
aga_marc_amy Re: co robić ? 24.07.08, 10:52 rewelacyjny na rozdwajające się końcówki jest ten preparet: www.allegro.pl/item404513369_schwarzkopf_fluid_na_konce_wlosow _75_ml_repair.html ja stosuje go od 2 lat i niezamierzam się już z nim rozstawać:) moje włosy wygladają znacznie lepiej a rozdwajanie zmieniszyło sie o jakieś 80% no i regularne cięcie co 2 miesiące. Polecam też kuracje ok 6mscy skrzyp+capivit naprawdę działa:) Odpowiedz Link Zgłoś