Dodaj do ulubionych

All w Samarze.

29.07.08, 20:03
jakie jest jedzenie?
Obserwuj wątek
    • Gość: dorota grzegorz Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.08, 21:26
      all CHYBA PĘKNIESZ OCZYWIŚĆIE JAK BEDXZIESZ CHCIAŁ ja
      byłem okropnie najedzony
      • maggila Re: All w Samarze. 31.07.08, 14:51
        Czy to prawda ze serwują napoje i przekąski na plaży?
        • Gość: Ania Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 15:00
          NA plazy mozesz sie napic wina, coli, sprite'a, fanty lub zjesc obiad miedzy
          12:20-14:30. Odradzam picie Coli na plazy, bo jest z woda i zawsze uzupelniaja
          te sama butelke, najlepszy na plazy Sprite, chociaz jak sie jest spragnionym to
          wszystko sie wypije
    • Gość: M Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 18:47
      Dzisiaj wrocilam.Jedzenie jest koszmarne w samarze
      • Gość: re Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 18:55
        jedzenia w Samarze jest na tony, ciekawe co ty tam chciałaś jeść,
        wszystkiego jest mnóstwo, w zależności od tego, co kto lubi,
        większości kuchnia ichniejsza, chyba to logiczne
        • Gość: Ania Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 19:11
          Jedzenia w Samarze było dużo:
          Na śniadanie m.in bagietki, sery, lokalna wędlina, surówki, owoce, coś na ciepło
          Na obiad: bagietka, pizza- zawsze, czasem spagetti, ryż, mięso (kurczak,
          wołowina), ryby (były kalmary, łosoś i inne)jakieś warzywa na ciepło (np.
          brokuły, kalafior), kilka rodzajów surówek (z kapusty, marchwi, makaronowa), do
          tego były 2 rodzaje ciasta ( z kremem), z owoców najczęściej brzoskwinie,
          nektarynki, jabłka, winogrona, śliwki (najcześciej 3 rodzaje, w zależności od dnia)
          Na kolacje podobnie.
          Nigdy niczego nie brakowało, jak się owoce lub ciasto skończyło to donosili. Do
          pizzy przy surówkach stał keczup (z jednej strony bo surówki były po 2 stronach
          rózne) Niestety zdarzały sie osoby, które bardzo narzekały na jedzenie, ale są
          gusta i guściki...a najwięcej narzekali Polacy, którzy czasem twierdzili że nie
          było co jeść.
      • Gość: M Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 19:22
        Byl jakis wybor,ale jakosc i smak -koszmarne!Uwielbiam kuchnie
        arabska a Samara jest ogromnym rozczowaniem.Wszystko tluste,surowki
        2 na krzyz (potem odgrzewane na kolacje), owoce tylko 3 na krzyz.
        Przebojowe byly tylko podweczorki-nalesniczki i ciasteczka,a
        zwelaszcza paczki.Znam wiele All w krajach arabskich,Samara wypada
        bladziutko i wresz kiepsko.Przez 2 tygodnie -jedno na prawde pyszne
        danie na kolacje to malo:)
        • Gość: re Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 19:34
          O, surówki odgrzewane, to dopiero rewelacja! to chyba w Chinach
          byłaś, a jak tylko dwie surówki widziałaś to słabo coś było z twoim
          wzrokiem.
          Dla wyjeżdżających - naprawdę jedzenia jest mnóstwo, tylko trzeba
          dosalać, dla wymagających - niestety pasztetowej tam nie dają:)
          • Gość: M Re: All w Samarze-do re IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 15:35
            ustalmy cos OK. -Tobie smakowalo, mi i wielu osobom nie, Ty jestes
            zachwycony jedzeniem,ja rozczarowana,ale trzymaj jakis poziom
            dyskusji i kultury re, bo zaczne myslec,ze all w samarze smakowalo
            nieymagajacym i niezbyt obytym "prostakom", a chyba nie o to chodzi?
            bez odbioru -dosyc na ten temat
            • Gość: re Re: All w Samarze-do M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 15:41
              Mi i wielu osobom smakowało, Tobie nie i ok, a jak Ci sie wydaje, że
              myślisz, to dalej niech Ci się tak wydaje, nikt takimi samymi
              kategoriami nie musi, jak "obyci prostacy" nie potrafiący właśnie
              trzymać poziomu dyskusji, jak również czytać i pisać tekstu ze
              zrozumieniem. Amen.
    • Gość: uuka Re: All w Samarze. IP: *.b-ras1.blp.dublin.eircom.net 30.07.08, 22:45
      Każdy znajdzie cos dla siebie! Smaczne i urozmaicone! Rozbrajaja
      mnie ludzie którzy wymyslają,że nie było co jeść! Może nie było
      super doprawione ale po to były naturalne przyprawy w butelkach żeby
      każdy mógł sam doprawic jak lubi. Może "ci wybrzydzajacy" liczyli na
      schabowego z kapustą? Absolutnie nie zgadzam się z tym, ze jedzenie
      było tłuste, bo większośc potraw przygotowywane było na oliwie, no
      poza placuszkami na podwieczorek ale troche tłuszczu nikomu nie
      zaszkodzi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka