Gość: dorota grzegorz Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.08, 21:26 all CHYBA PĘKNIESZ OCZYWIŚĆIE JAK BEDXZIESZ CHCIAŁ ja byłem okropnie najedzony Odpowiedz Link Zgłoś
maggila Re: All w Samarze. 31.07.08, 14:51 Czy to prawda ze serwują napoje i przekąski na plaży? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 15:00 NA plazy mozesz sie napic wina, coli, sprite'a, fanty lub zjesc obiad miedzy 12:20-14:30. Odradzam picie Coli na plazy, bo jest z woda i zawsze uzupelniaja te sama butelke, najlepszy na plazy Sprite, chociaz jak sie jest spragnionym to wszystko sie wypije Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 18:47 Dzisiaj wrocilam.Jedzenie jest koszmarne w samarze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: re Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 18:55 jedzenia w Samarze jest na tony, ciekawe co ty tam chciałaś jeść, wszystkiego jest mnóstwo, w zależności od tego, co kto lubi, większości kuchnia ichniejsza, chyba to logiczne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 19:11 Jedzenia w Samarze było dużo: Na śniadanie m.in bagietki, sery, lokalna wędlina, surówki, owoce, coś na ciepło Na obiad: bagietka, pizza- zawsze, czasem spagetti, ryż, mięso (kurczak, wołowina), ryby (były kalmary, łosoś i inne)jakieś warzywa na ciepło (np. brokuły, kalafior), kilka rodzajów surówek (z kapusty, marchwi, makaronowa), do tego były 2 rodzaje ciasta ( z kremem), z owoców najczęściej brzoskwinie, nektarynki, jabłka, winogrona, śliwki (najcześciej 3 rodzaje, w zależności od dnia) Na kolacje podobnie. Nigdy niczego nie brakowało, jak się owoce lub ciasto skończyło to donosili. Do pizzy przy surówkach stał keczup (z jednej strony bo surówki były po 2 stronach rózne) Niestety zdarzały sie osoby, które bardzo narzekały na jedzenie, ale są gusta i guściki...a najwięcej narzekali Polacy, którzy czasem twierdzili że nie było co jeść. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 19:22 Byl jakis wybor,ale jakosc i smak -koszmarne!Uwielbiam kuchnie arabska a Samara jest ogromnym rozczowaniem.Wszystko tluste,surowki 2 na krzyz (potem odgrzewane na kolacje), owoce tylko 3 na krzyz. Przebojowe byly tylko podweczorki-nalesniczki i ciasteczka,a zwelaszcza paczki.Znam wiele All w krajach arabskich,Samara wypada bladziutko i wresz kiepsko.Przez 2 tygodnie -jedno na prawde pyszne danie na kolacje to malo:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: re Re: All w Samarze. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 19:34 O, surówki odgrzewane, to dopiero rewelacja! to chyba w Chinach byłaś, a jak tylko dwie surówki widziałaś to słabo coś było z twoim wzrokiem. Dla wyjeżdżających - naprawdę jedzenia jest mnóstwo, tylko trzeba dosalać, dla wymagających - niestety pasztetowej tam nie dają:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: All w Samarze-do re IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 15:35 ustalmy cos OK. -Tobie smakowalo, mi i wielu osobom nie, Ty jestes zachwycony jedzeniem,ja rozczarowana,ale trzymaj jakis poziom dyskusji i kultury re, bo zaczne myslec,ze all w samarze smakowalo nieymagajacym i niezbyt obytym "prostakom", a chyba nie o to chodzi? bez odbioru -dosyc na ten temat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: re Re: All w Samarze-do M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 15:41 Mi i wielu osobom smakowało, Tobie nie i ok, a jak Ci sie wydaje, że myślisz, to dalej niech Ci się tak wydaje, nikt takimi samymi kategoriami nie musi, jak "obyci prostacy" nie potrafiący właśnie trzymać poziomu dyskusji, jak również czytać i pisać tekstu ze zrozumieniem. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uuka Re: All w Samarze. IP: *.b-ras1.blp.dublin.eircom.net 30.07.08, 22:45 Każdy znajdzie cos dla siebie! Smaczne i urozmaicone! Rozbrajaja mnie ludzie którzy wymyslają,że nie było co jeść! Może nie było super doprawione ale po to były naturalne przyprawy w butelkach żeby każdy mógł sam doprawic jak lubi. Może "ci wybrzydzajacy" liczyli na schabowego z kapustą? Absolutnie nie zgadzam się z tym, ze jedzenie było tłuste, bo większośc potraw przygotowywane było na oliwie, no poza placuszkami na podwieczorek ale troche tłuszczu nikomu nie zaszkodzi. Odpowiedz Link Zgłoś