izabela9 09.01.04, 14:02 czy ta choroba może byc wyleczona lekami czy może doprowadzić do jakiejś poważnej choroby? kto ma takiproblem jak ja napiszcie proszę. Czy jest to związnae z jakąś choroba czy po prostu sama w sobie jest powazna? Iza Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bomaki Re: małopłytkowość czy... 10.01.04, 09:44 Mam ten sam problem. Małopłytkowość pojawiła się u mnie pod koniec ciąży, teraz jestem 2 m-ce po cc i wybieram się do kontroli. Z tego co wiem to tego się nie leczy, chyba, że wynik jest b. zły to idzie się do hematologa. W ciąży niebezpiecznie jest mieć poniżej 50 a normalnie poniżej 100. Coś mi się obiło o uszy, że można na to kwas foliowy zażywać (mi dawali w szpitalu) i chyba żelazo, ale się jeszcze upewnij. Pozdrawiam serdecznie Bogda Odpowiedz Link Zgłoś