Dodaj do ulubionych

małopłytkowość czy...

09.01.04, 14:02
czy ta choroba może byc wyleczona lekami czy może doprowadzić do jakiejś
poważnej choroby? kto ma takiproblem jak ja napiszcie proszę.
Czy jest to związnae z jakąś choroba czy po prostu sama w sobie jest powazna?
Iza
Obserwuj wątek
    • bomaki Re: małopłytkowość czy... 10.01.04, 09:44
      Mam ten sam problem. Małopłytkowość pojawiła się u mnie pod koniec ciąży,
      teraz jestem 2 m-ce po cc i wybieram się do kontroli. Z tego co wiem to tego
      się nie leczy, chyba, że wynik jest b. zły to idzie się do hematologa. W ciąży
      niebezpiecznie jest mieć poniżej 50 a normalnie poniżej 100. Coś mi się obiło
      o uszy, że można na to kwas foliowy zażywać (mi dawali w szpitalu) i chyba
      żelazo, ale się jeszcze upewnij. Pozdrawiam serdecznie Bogda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka