Dodaj do ulubionych

test ciążowy

15.11.09, 21:01
Dziś mija 3 tygodnie po stosunku, test zrobiłam przed 19:00 i wyszedł
negatywny. Jak myślicie, czy mógł on już wykryć wczesną ciążę? Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: ... Re: test ciążowy IP: *.master.pl 15.11.09, 21:06
      Podejrzewając wczesną ciążę, najlepiej jest zrobić test z pierwszego porannego
      moczu (wtedy stężenie hormonu ciążowego jest największe i wynik testu będzie
      bardziej wiarygodny).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka