ladykate5 15.11.09, 21:01 Dziś mija 3 tygodnie po stosunku, test zrobiłam przed 19:00 i wyszedł negatywny. Jak myślicie, czy mógł on już wykryć wczesną ciążę? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ... Re: test ciążowy IP: *.master.pl 15.11.09, 21:06 Podejrzewając wczesną ciążę, najlepiej jest zrobić test z pierwszego porannego moczu (wtedy stężenie hormonu ciążowego jest największe i wynik testu będzie bardziej wiarygodny). Odpowiedz Link Zgłoś