Od kilku lat cierpię na ZJD, postać zaparciowo-biegunkowa. Niedawno wyczytałam
gdzieś że kobiety cierpiące na to schorzenie mogą nie utrzymać ciąży, ponieważ
przy silnych i bolesnych biegunkach może dojść do nadmiernego rozszerzenia szyjki.
Jeszcze nie byłam z tym u ginekologa ale mam zamiar niedługo zajść w ciążę i
bardzo się martwię