Dodaj do ulubionych

ZJD a ciąża

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.10, 13:26
Od kilku lat cierpię na ZJD, postać zaparciowo-biegunkowa. Niedawno wyczytałam
gdzieś że kobiety cierpiące na to schorzenie mogą nie utrzymać ciąży, ponieważ
przy silnych i bolesnych biegunkach może dojść do nadmiernego rozszerzenia szyjki.
Jeszcze nie byłam z tym u ginekologa ale mam zamiar niedługo zajść w ciążę i
bardzo się martwię crying
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka