Dodaj do ulubionych

kiedy dziecko

12.03.04, 07:58
Jaki czas musi minąć od momentu wykrycia hiperprolaktynemi do czasu kiedy
będę mogła zajść w ciążę. Czy lekarstwa które przyjmuje się aby pozbyć się
tego zaburzenia, można stosować również w ciąży. Dodam jeszcze, że zostało to
u mnie wykryte z powodu wycieku i bólów piersi. Poza tym miesiączkę mam
bardzo regularnie
Obserwuj wątek
    • urbanchaos Re: kiedy dziecko 12.03.04, 11:58
      praktycznie nie ma takiego czasu,czasmi zachodzi się w ciążę w trakcie
      obniżania PRL,bo akurat na tyle spadło i wszystko inne było w porządku.Lekarz
      często zleca dalsze branie lekówna obnizenie PRL czasmi nawet do końca
      pierwszego trymestru,ponieważ gwałtowne odstawienie leków moze spowodować
      poronienie,przez nagłe podwyższenie PRL.
      jest wiele dziewczyn które zaszły w pierwszym m-cu brania np.:bromergonu,ale są
      i takie,które dopiero po 3-6 m-cach-oczywiście jeśli tylko to było problemem
      pozdrawiam
      • aneczka41 Re: kiedy dziecko 12.03.04, 12:11
        Czyli nie ma żadnych przeciwskazań żeby przyjmować lek ta obniżenie prolaktyny,
        nawet pomomo że jest się już w ciąży?
        • anita53 Re: moze to prolaktyna? 16.03.04, 22:02
          Moze wlasnie to odstawienie bromergonu jak tylko dowiedzialam sie o ciazy
          spowodowalo poronienie? Dodam, ze to lekarz zdecydowal aby :kategorycznie
          odstawic juz bromergon, nie brac wiecej. No i odstawilam .... i dziecko
          stracilam.
          Kiedy powinno sie odstawic bromergon w ciazy? Jestem na tym juz prawie rok ...
          duphaston + bromergon tak w sumie sporo pieniedzy sie na to traci.
    • monika.antepowicz Re: kiedy dziecko 17.03.04, 07:24
      Osobiście doradzam zachodzenie w ciazę- jeśli wynik prolaktyny nie jest wyzszy
      niz 80ng/ml- jak tylko pacjentka rozpocznie leczenie. Co do terminu
      odstawiwenia leku- zalezy od decyzji lekarza ordynującego leczenie, do którego
      ma ani zaufanie- osobiście wolę zeby leczenie objęło kilka pierwszych tycgodni
      cią zy(przy zastsowaniu bromokryptyny) aby nie dioszło do poronienia ciazy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka