25.10.10, 20:35
Witam .
Od jakiegoś czasu staram się o dzidziusia. Dodam ,że mam zaburzenia miesiączkowania i długie cykle . ostatni cykl trwał 39 dni. Dziś mam 41 dzień cyklu i miesiączki nadal nie ma. Wczoraj zrobiłam test -wynik negatywny. Dziś pojawiło się maleńkie plamienie i na tym się zakończyło. Wciąż szukam odpowiedzi czy mimo negatywnego wyniku testu mogę być w ciąży? Żyje nadzieją ,że tak. Bardzo proszę o odpowiedź, Będę bardzo wdzięcznasmile Pozdrawiam .Maria
Obserwuj wątek
    • em.haa Re: Ciąża 25.10.10, 20:42
      Proponuję badanie krwi betaHCG, rozjaśni Ci wszystko.
      • Gość: blurp Re: Ciąża IP: *.jmdi.pl 27.10.10, 11:56
        ale badałaś się skąd tak długie i nieregularne cykle? Może zanim zaczniesz się starać o dziecko, sprawdzisz czy wszystko z tobą ok, z hormonami itp., a badanie krwi na poziom beta HCG to najlepsze sprawdzenie czy jesteś w ciąży czy też nie, nie musisz być naczczo, robisz w laboratorium o każdej porze.




Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka