Witam .
Od jakiegoś czasu staram się o dzidziusia. Dodam ,że mam zaburzenia miesiączkowania i długie cykle . ostatni cykl trwał 39 dni. Dziś mam 41 dzień cyklu i miesiączki nadal nie ma. Wczoraj zrobiłam test -wynik negatywny. Dziś pojawiło się maleńkie plamienie i na tym się zakończyło. Wciąż szukam odpowiedzi czy mimo negatywnego wyniku testu mogę być w ciąży? Żyje nadzieją ,że tak. Bardzo proszę o odpowiedź, Będę bardzo wdzięczna

Pozdrawiam .Maria