Dodaj do ulubionych

tabletki 72po escapelle

IP: *.xdsl.centertel.pl 03.01.11, 15:17
Witam serdecznie!
Bardzo prosze o porade...
W czasie Sylwestra wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia... do wytrysku nie doszl, bo go wyciągnął.. Jednak krople spermy dostały się do pochwy... Akurat wyszło tak, że były to moje dni płodne... To było w sobote około 2-3 w nocy... w sobotę pod wieczór pojechałam na pogotowie gdzie nie chcieli mi wypisać tabletek 72po.. następnie do szpitala też nie... więc dopiero dziś byłam u giekologa i około 10 połknęłam tabletke... ESCAPELLE czyli było to około 54h po stosunku... myślicie, że to zadziała...? Proszę pomóżcie...
Minęło 5 godzin od zażycia tabletki i nie wymiotowałam, więc tabletka rozłozyła się już w organiźmie.. Tylko dlaczego ani nie boli mnie głowa, ani nie mam biegunki, ani nic???? Lekarz mowił, że w sumie wszystkie kobiety mają po tym takie dolegliwości... Czy możiwe jest, że ta tabletka po prostu nie była potrzebna czy raczej że komórka się już zagnieździła i tabletka nie działa...?

Czekam na wasze odpowiedzi...
Obserwuj wątek
        • Gość: anuszka Re: tabletki 72po escapelle IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.01.11, 16:38
          jak to mozliwe, ze na dwoch ostrych dyzurach nikt nie wypisal Ci tabletki?! Szok. Nigdy nie spotkalam sie z przypadkiem, zeby komus odmowili.

No ja po tabletce PO nie czulam nic. Kompletnie. Niby taki szok dla organizmu, bomba hormonow a ja nawet miesiaczke po jej wzieciu dostalam w terminie. Tak wiec to ze nie masz zadnych objawow to...zaden objawwink

Wiesz, pisanie tu na forum jest troche smieszne, przeciez nikt z nas nie siedzi w Twoim organizmie i nie wie czy byla owulacja w podanym przez Ciebie terminie czy tez nie, czy do zaplodnienia doszlo, do zagniezdzenia itd. O wszystkim matka natura zadecyduje.

My mozemy Ci odpowiedziec tak albo niesmile
    • blond_japonka Re: tabletki 72po escapelle 09.01.11, 11:28
      Biorę qlaire od 2 lat
      zapomnialo mi o 14 tabletce
      .... ale zażywałam dalej, po 5 dniach od tego momentu uprawiałam sex. przyjęłam escapelle po 60h i nie mam krwawienia sad dzis mija tydzień od zażycia escapelle i powinnam juz miec krwawienie z antykoncepcyjnych juz nie wiem co mam robic Może ktos byl w takiej sytuacji pomóżcie
      • doral2 Re: tabletki 72po escapelle 10.01.11, 08:36
        ale w jaki sposób mamy ci pomóc??
        pocieszyć?
        obsobaczyć?
        zgadnąć czy jesteś/nie jesteś w ciąży?
        zgadnąć czy tabletka zadziałała/nie zadziałała?
        zbadać cię przez monitor??
        zrobić za ciebie test ciążowy?
        iśc za ciebie do lekarza??
        więcej pomysłów mi jakoś do głowy nie przychodzi....
        • Gość: usunelamkonto Re: prosze o CD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.11, 15:19
          jak komus sie wpadka zdarzyla to odrazu trzeba skakac z radosci?
          sadysci czy co?

sory ale jak zobacze 2 kreski to bede plakac i brac garsciami leki i pic alkohol litrami zeby pozbyc sie problemu
          i naprawde mdli mnie jak widze na zdjeciu dziewczyne 19 lat czy 23 z 2 dzieci, widac najnizszy margines zycia a tu wpisy na nk /facebooku gratulacje
          czego? zmarnowania zycia? zycia w nedzy ?

• Gość: usunelamkonto Re: prosze o CD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.11, 19:34
              >A piszą gratulacje,bo dziecko to samo szczescie.

zyg.. mi sie chce jak takie rzeczy mowia. ciewe czy osoba piszaca bierze pod uwage - nieprzespane noce, darcia, wycie, sraczki, pieluchy itp
              rozstepy, szafe 3 drzwiowa z d..py, rozpie.. krocze, porod itp

moj facet sie zastanawia do dzisiaj co jest przyjemnego w ogladaniu porodu

dziecko jest dla mnie problem ale stosuje antykoncepcje, w przeciwienstwie co do niektorych (powyzej) big_grintongue_out

nie wpisuje komentarzy nt dzieci bo nie mnie oceniac to

a to ze mam w rubryczce K i mam zenskie imie nie znaczy ze jestem chodzaca macica

moja lekarka powiedziala ze przedwczesnym braniem pigulek moglam zaszkodzic ciazy i moglam zaczekac na miesiaczke (taa a powiesz cos innego co nie wiaze mnie z ciaza?)

• mmena Re: prosze o CD 18.01.11, 13:46
                  Gość portalu: l napisał(a):
                  > ciekawe czy kiedys zmienisz zdanie...chociaz watpie z takim podejsciem...widac
                  > ze jeszcze nie doroslas...
                  O nie! W zadnym wypadku nie zmieniaj zdania!! Nigdy, ale to nigdy nie powinnas miec dzieci. Najlepiej od razu sie wysterylizuj. Reszta spoleczenstwa odetchnie z ulga.

Gość portalu: usunelamkonto napisał(a):
                  > i naprawde mdli mnie jak widze na zdjeciu dziewczyne 19 lat czy 23 z 2 dzieci,
                  > widac najnizszy margines zycia
                  Najnizszy margines zycia??? A co to za cudo?
                  Ty studiujesz?? Powaznie?? Matko! Jak mozna osobe nie umiejaca pisac przyjac na studia?!
      • Gość: z Re: tabletki 72po escapelle IP: *.150.246.94.ip4.artcom.pl 03.11.13, 09:41
        dlaczego kiedy ktoś pisze że absolutnie nie chce mieć dzieci piszecie od razu ze jest niedojrzała? Pomijam kwestie wypowiedzi tej osoby- dla mnie absurd no ale cóż.
        Chodzi mi o to ze są osoby które naprawde nie chcą mieć dzieci. Ja też nie chce. Mam 28 lat jestem w stałym związku, ale poprostu nie wyobrazam sobie życia z dzieckiem. Drażnią mnie, przerażają, nie czuje tego czegoś na widok malucha w wózku- owszem popatrze, uśmiechne się, wezme na ręce bo czemu nie? ja szanuje osoby które się zdecydowały na takie kruszynki ale sama takiego malucha nie chce mieć.

Ktoś napisał wyżej że jak sie wpadnie to cała rodzina ma żal że się zycie zmarnowało - u mnie jest odwrotnie. Jestem potępiana za swoją decyzje, uznawana za gorszą. Ale wiecie co? Ja jestem szczęśliwa i mam w nosie gadanie mojej rodziny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka