spatrycja 22.05.04, 17:28 Mam pytanie czy depilacja woskiem jest zabroniona od pierwszych miesiecy ciazy czy tez dotyczy to kolejnych miesiecy ciazy kiedy te nogi moga byc juz opuchniete, zmeczone i wtedy jest utrudnione krazenie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bogdana5 Re: CIAZA A DEPILACJA WOSKIEM 22.05.04, 19:03 ja depilowałam nogi przez cały okres ciąży - wydaje mi się że to nie ma wpływu na rozwój płodu, chociaż bałam się napięcia mięśni przy bólu....a jeśli chodzi o żylaki - każda kobieta która je ma nie powinna depilować nóg woskiem ( na ciepło ), no a w czasie ciąży tym bardziej, gdy to nogi są wrażliwsze i utrudnione krążenie.... Odpowiedz Link Zgłoś
spatrycja Re: CIAZA A DEPILACJA WOSKIEM 22.05.04, 19:11 no wlasnie czytalam ze w ciazy sa problemy z krazeniem a robienie wosku tylko to poglebia i moze powodowac zylaki.Nie chodzilo mi o szkodliwy wplyw na plod. Odpowiedz Link Zgłoś
spatrycja Re: CIAZA A DEPILACJA WOSKIEM 23.05.04, 09:19 halo moze ktos wiee cos na ten temat? Odpowiedz Link Zgłoś