Dodaj do ulubionych

CIAZA A DEPILACJA WOSKIEM

22.05.04, 17:28
Mam pytanie czy depilacja woskiem jest zabroniona od pierwszych miesiecy
ciazy czy tez dotyczy to kolejnych miesiecy ciazy kiedy te nogi moga byc juz
opuchniete, zmeczone i wtedy jest utrudnione krazenie.
Obserwuj wątek
    • bogdana5 Re: CIAZA A DEPILACJA WOSKIEM 22.05.04, 19:03
      ja depilowałam nogi przez cały okres ciąży - wydaje mi się że to nie ma wpływu
      na rozwój płodu, chociaż bałam się napięcia mięśni przy bólu....a jeśli chodzi
      o żylaki - każda kobieta która je ma nie powinna depilować nóg woskiem ( na
      ciepło ), no a w czasie ciąży tym bardziej, gdy to nogi są wrażliwsze i
      utrudnione krążenie....
      • spatrycja Re: CIAZA A DEPILACJA WOSKIEM 22.05.04, 19:11
        no wlasnie czytalam ze w ciazy sa problemy z krazeniem a robienie wosku tylko
        to poglebia i moze powodowac zylaki.Nie chodzilo mi o szkodliwy wplyw na plod.
        • spatrycja Re: CIAZA A DEPILACJA WOSKIEM 23.05.04, 09:19
          halo moze ktos wiee cos na ten temat?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka