03.06.04, 12:50
Jak czujecie lub czułyscie się po Hanrmonet ? I jaka jest jego cena .
Własnie zmieniam Stediril , ktory bardzo obniża mi libido na harmonet.

Wiem że każdy organizm jest inny ale jestem ciekawa jak wy tolerujecie te
pigułki ?
Obserwuj wątek
    • sylwia_a_s Re: Harmonet 03.06.04, 13:35
      Ja stosuje to samo, tylko pod inna nazwą, czyli Logest i toleruje bardzo dobrze
      jak na razie, a biore jakies 6 m-c. Cena niestety taka sobie bo ok. 30
      zlotych uncertain

Pozdrowienia

ps: mam nadzieje, ze badania krwi na krzepliwosc robilas smile
    • Gość: mika Re: Harmonet IP: 62.148.86.* 04.06.04, 09:05
      Bralam pigulki przez kilka lat, z czego ok. 13 mies. wlasnie Harmonet- pierwsze
      3 mies byly ok, potem coraz gorzej:
      coraz silniejsze bole piersi (obwod w biuscie rowniez mi sie powiekszyl o ok.8
      cm!), zle samopoczucie, wahania nastojow (placz bez powodu), zdecydowany spadek
      libido.
      Obecnie odpoczywam od hormonow,wszystko wraca do normy i czuje sie o niebo
      lepiej.
      pozdrawiam
      • Gość: klamerka Re: Harmonet IP: *.jtb.pl 04.06.04, 09:37
        Harmonet brałam przez ponad dwa lata. Musiałam przestać, bo było coraz gorzej.
        Na początku wszystko O.K. Ale potem: j.w. czyli wahania nastoju, ciągle płacz
        bez powodu (już chciałam iść do psychologasmile), chroniczne zaparcia. Jedynie
        biust się nie powiększył (a mógłbysmile). Odstawiłam i jest coraz lepiej. A
        właściwie już zupełnie w porządkusmile
        • ama5 Re: Harmonet 21.06.04, 14:32
          o ja mialam tak samo, chroniczne zaparcia i dzieki nim dostalam tak pieknych
          wypryskow na twarzy, ze lekarz po powitaniu zaraz zabral sie do wypisywania
          Diane ... smile
      • annuczek Re: Harmonet 14.06.04, 15:12
        Mój przypadek był podobny. Logest to były moje pierwsze pigułki. Przez pierwsze
        trzy miesiące w porządku (oprócz plamienia w pierwszym cyklu, ale to normalne),
        a potem się zaczęlo... Właściwie to zaczynało się powoli już w trzecim cyklu. Z
        każdym miesiącem piersi coraz bardziej bolały. Do tego stopnia, że
        przeszkadzało mi ubranie, kołdra. Potem były zmiany pigułek (z ktorych
        najlepiej tolerowałam Triquilar), terapia Bromergonem (bardzo nieprzyjemnie
        wspominam). Sytuacja niezbyt się poprawiła. Od stycznia jestem bez - i czuję
        się o wiele lepiej.

Ale to kwestia indywidualna i każdy organizm zachowuje się inaczej.
        Logest/Harmonet to pigułki, które lekarze często przepisują (ze względu na ich
        niską zawartość hormonów) osobom rozpoczynającym stosowanie takiej metody
        antykoncepcji (a to nie zawsze się sprawdza, często organizm potrzebuje ich
        większej dawki lub innego składu). Zdarza sięteż niestety, że lekarze kierują
        się bardziej radami przedstawiciela handlowego niż zdrowiem pacjentki.
    • kropla8 Re: Harmonet 04.06.04, 10:56
      Czesc
      ja rok stosowalam Harmonet i czulam sie bardzo dobrze. Przytylam 3 kg, ale
      mnie akurat dodatkowe pare kilogramow nie przeszkadzalo. Gorzej bylo po
      odstawieniu. Pierwszy cykl w normie, a od nastepnych zaczely sie problemy.
      Osobiscie nie polecam pigulek hormonalnych.
      • agnie_szka9 Re: Harmonet 14.06.04, 13:08
        no i ja zaczynam łykać harmonet, ale dopiero za miesiąc. wcześniej brałam
        mercilon, a obecnie logest. faktycznie logest ma ten sam skład co harmonet -
        ale dlaczego piszecie, że to te same pigułki??!!
        spadło mi libido i szukam czegoś na poprawęsmile))
        • annuczek Re: Harmonet 14.06.04, 14:58
          Ten sam skład, tylko inny producent = te same pigułki pod inną nazwą. WIele
          leków przecież tak u nas funkcjonuje, nie wiem czemu tak się temu dziwisz smile
          • agnie_szka9 Re: Harmonet 14.06.04, 15:18
            no tak...to w zasadzie zamienił stryjek siekierkę na kijek smile)) skoro skład
            ten sam to raczej nic sie u mnie nie poprawi sad((
            tyle sie naczytałam o harmonecie...żylaki, torbiele, tycie, i inne...jeszcze
            nie zaczelam brac, a juz ich nie chce sad(
    • sylwii_br Re: Harmonet 21.06.04, 12:29
      Ja cały czas brałam stedirli, trochę przytyłam tu i ówdzie czułam się dobrze no
      i cena 2,45 , ale tak strzasznie obniżył mi libido że cięzko mi z tym było,
      teraz szukam czegos co mi je podniesie smile i lekarz przepisał harmonet .
      Zobaczymy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka