08.09.04, 18:25
Czy ktoś bierze te pigułki?
Możecie napisać coś o samopoczuciu po nich?
Obserwuj wątek
    • linga Re: REGULON 10.09.04, 19:04
      Nikt nic nie wie?
      • dzika_roza Re: REGULON 10.09.04, 19:49
        samopoczucie ok, ale przy drugim opakowaniu dalej plamie w polowie cyklu i
        piersi mnie bola... gin zmienila na Trinovum... o nich z kolei ja nic nie
        wiem...
    • fryga_ak Re: REGULON 20.09.04, 14:59
      Biore te tabletki od przeszlo 2 lat i wszystko jest jak najbardziej w porzadku.
      Zwlaszcza teraz gdy organizm jest do nich przyzwyczajony. Poza tym sa w miare
      tanie - ok 28 zl choc bywaly czasy ze placilam za nie ok 22...Niestety po
      wejsciu do uni podrozaly, jak wszystko... ale i tak w porownaniu do innych
      tabletek wychodza tanio.
    • anutka1 Re: REGULON 20.09.04, 20:02
      Ja jestem zadowolona z Regulonu - prawie zadnych objawow ubocznych, przytylam
      troche ale to z innych powodow...i mam nadzieje ze Regulon jako nowa generacja
      jest skutecznym srodkiem antykoncepcyjnym, na czym mi bardzo zalezy.
      Pozdrawiam
    • Gość: aga Re: REGULON IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.04, 21:06
      zadnych skutkow ubocznych, libido bez zmian, samopoczucie super
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka