linga 08.09.04, 18:25 Czy ktoś bierze te pigułki? Możecie napisać coś o samopoczuciu po nich? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dzika_roza Re: REGULON 10.09.04, 19:49 samopoczucie ok, ale przy drugim opakowaniu dalej plamie w polowie cyklu i piersi mnie bola... gin zmienila na Trinovum... o nich z kolei ja nic nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
fryga_ak Re: REGULON 20.09.04, 14:59 Biore te tabletki od przeszlo 2 lat i wszystko jest jak najbardziej w porzadku. Zwlaszcza teraz gdy organizm jest do nich przyzwyczajony. Poza tym sa w miare tanie - ok 28 zl choc bywaly czasy ze placilam za nie ok 22...Niestety po wejsciu do uni podrozaly, jak wszystko... ale i tak w porownaniu do innych tabletek wychodza tanio. Odpowiedz Link Zgłoś
anutka1 Re: REGULON 20.09.04, 20:02 Ja jestem zadowolona z Regulonu - prawie zadnych objawow ubocznych, przytylam troche ale to z innych powodow...i mam nadzieje ze Regulon jako nowa generacja jest skutecznym srodkiem antykoncepcyjnym, na czym mi bardzo zalezy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: REGULON IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.04, 21:06 zadnych skutkow ubocznych, libido bez zmian, samopoczucie super Odpowiedz Link Zgłoś