lilka1 13.04.02, 22:55 Czytałam o pozytywnym wpływie tych tabletek na cykl i owulację ale nie wiem kiedy rozpocząć ich branie. W ulotce nie jest to określone. To ma być pierwszy dzień cyklu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monika.antepowicz Re: Dawkowanie tabl. CASTANGUS 19.04.02, 11:08 Moze Pani zaczac kiedy chce - jeśli waży Pani mniej niż 60 kg to jedna dziennie, jesli powyżej-2. Odpowiedz Link Zgłoś