Dodaj do ulubionych

KOLPOSKOPIA

17.10.04, 13:49
Witam serdecznie (nie mam na klawiturze polskich liter)

Jestem wlasnie po badaniu kolposkopowym, wyszlo tak plaski zbielaly nablonek
po kwsie octowym, leukoplakia,nablonek jonegatywny. Leukoplakia sa to wczesne
stany przedrakowe, teraz musze sie przleczyc Albotylem zrobic ponownie
kolposkopie pobrac wycinki do badan (biopsja) i wtedy zadecydujemy co dalej
(wybierzemy forme leczenia).Czy ktoras z Was miala to samo????

Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka