Dodaj do ulubionych

cerazette-chcę zacząć brać....

02.02.05, 23:55
kochanekobiety, która z Was brałą bądź bierze cerazette? jestem 6 miesięcy po
porodzie i chcę zacząć brać. I perwszy raz w życiu zamierzam brać pigułki w
ogóle. Jakie są skutki uboczne? Napiszcie o swoich doswiadczeniach, proszę. A.
Obserwuj wątek
        • Gość: kk Re: cerazette-chcę zacząć brać.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.05, 14:19
          Ja dostałam Mercilon i czułam sie tragicznie, potem lekarz zmienił mi na
          Harmonet. Też czułam sie tragicznie ale musiałam brać ze względu ma problemy
          zdrowotne. Po kilku dniach mój organizm sie przyzwyczaił. Nigdy w zyciu z
          własnej woli nie brałabym pigułek. Główne objawy, które tak mi przeszkadzały
          to, brak śluzu a co za tym idzie ciągłe, nawracające zaplenia i grzybice, sex
          przestał być przyjemnością bo po pierwsz moje zainteresowanie nim spadło do
          zera, po drugie- brak śluzu- okropny ból. Pół roku temu odstawiła tabletki i
          staram sie o dziecko. Jak poczułam, że mój organizm zaczyna funkcjonować i
          pojawia sie śluz płodny zwariowałam z radosci i po długim czasie nareszcie nie
          poczułam komfort przy współżyciu. Moze dla kogoś to banalne, ale dla mnie te
          obserwacjw wystarczą aby tabletkom powiedzieć NIE.
    • elfride1 Re: cerazette-chcę zacząć brać.... 03.02.05, 14:19
      Cerazette są bardzo dobre, ja bralam i nie miałam żadnych skutków ubocznych i
      jest tak samo skuteczna jak tabletki dwuskładnikowe, jeżeli chcesz dowiedzieć
      się czegoś więcej o tych tabletkach to wejdż na strone www.kobiety.org. To
      serwis dla kobiet, jest tam wiele ciekawych informacji o antykoncepcji i
      zdrowiu.
      • przyjaciela Re: cerazette-chcę zacząć brać.... 03.02.05, 15:31
        Elfride - byłam na tych stronach i wprawdzie znalazłam jakies info na temat
        tych pigułek, ale tam sa same superlatywy o tym leku. Ja przynajmniej takie
        znalazłam. a nie interesuje mnie co pisze producent, bo to wiadomo, napiane
        jest w taki sposób, aby klientki myslały, że jest to najlepsze, bo przeciez
        jedyne dla kobiet karmiacych. Dlatego pytam o doswiadczenia osób, które brały.
        I bardzo dziękuję za wypowiedzi. A to, że pigułki to niedobra sprawa - cóż...
        wiedzieć-wiem, ale zyć tez chcę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka