Gość: madaw
IP: *.compower.pl
10.03.05, 13:22
Witam wszystkie dziewczyny,Czy mozecie mi cos poradzic na cellulitis.Mam
okropne nogi i posladki a kiedys byly po prostu super i naj.Niewyobrazam
sobie zebym mogla wyjsc na plaze z takimi nogami.Przed ciaza byly naprawde
piekne,teraz minelo 10 mcy od urodzenia dziecka.Czy znacie jakies dobre
kosmetyki na ten problem.Nigdy nie stosowalam zadnych takich
wynalazkow.Błagam napiszcie.