ryta
10.10.02, 22:47
Pani Doktor,
tabletki antykoncepcyjne odstawilam 5 miesiecy temu.Po ostawieniu cykl
rozlegulowal mi sie zupenie.Dzisiaj rano zazylam lek lexotan-6 mg(pol
tablektki), z powodu zdenewowania.Po poludniu pojawila sie miesiaczka, a
wieczorem przyjelam pierwsza tabletke logest.
czy rownoczesne zazywaniw tyc dwoch preparatow oslabia ochrone
antykoncepcyjna?czy to, ze zazylam lexotan osabilo dzilanie tableki
ancykoncepcyjnej, polknietej przeze mnie wieczorem?czy w przyszlosci nie
powinnam laczyc tyvh dwoch preparatow?