Dodaj do ulubionych

Pytanie do gin. Koala.mb

16.12.05, 17:01
Witam Pani Doktor mam pytanie- bylam dzis na USG - według OM to 7 tydzien i
4 dni ale na USG widac tylko
pecherzyk ciazowy 9,7 mm i pecherzyk zoltkowy o sr.2.6mm - lekarz uspokoil
mnie ze wszysko prawidlowo wyglada tylko ciaz troche mlodsza tak 5 tydzien-
czy możliwa jest taka róznica . Pan doktor powiedzial widac kropka a to
dobrze-pecherzyk ciazowy lezy dobrze wew. macicy.Prosze mi odpowiedziec bo
nie wiem czy za tydzien znowu isc robic USG czy spokojnie czekac jesli nic
sie nie dzieje.Wedlug mnie do samego zaplodnienia doszlo w 20 dc i wtedy to
wychodzi dopiero w sobote 5 tydzień.Dziekuje smile
Obserwuj wątek
    • agatka_to_ja Re: Pytanie do gin. Koala.mb 16.12.05, 18:42
      wpisz sie w wątek Pani Doktor , czyli TU
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=25337697
    • lilith76 Re: Pytanie do gin. Koala.mb 17.12.05, 13:37
      może po prostu miałaś owulację o dwa tygodnie późniejszą? i ciąża dlatego jest młodsza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka