Witajcie - mam pytanko - jakie stosujecie formy zabezpieczenia przed
niechcianą ciążą?Jeśli bierzecie tabletki - bardzo proszę o podanie nazwy -
jeśli zabezpieczacie się w jakiś inny sposób - napiszcie proszę.Zastanawiam
się nad spiralą - ale mam pewne wachania...proszę zatem o Wasze opinie n aten
temat