Dodaj do ulubionych

Antykoncepcja....tylko jaka ??

05.09.06, 14:12
Witajcie - mam pytanko - jakie stosujecie formy zabezpieczenia przed
niechcianą ciążą?Jeśli bierzecie tabletki - bardzo proszę o podanie nazwy -
jeśli zabezpieczacie się w jakiś inny sposób - napiszcie proszę.Zastanawiam
się nad spiralą - ale mam pewne wachania...proszę zatem o Wasze opinie n aten
temat smile
Obserwuj wątek
    • lila1974 agnes123 05.09.06, 14:16
      Zanim założysz wątek sprawdź, czy temat już nie był omawiany. Użyj wyszukiwarki.
      NETYKIETA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka