janiszka5
25.11.06, 19:37
Dziewczyny
Dwa miesiące temu urodziłam córeczke i już miałam pierwszy okres.
Zastanawiam sie nad zabezpieczeniem i dużo dobrego słyszałam o wkładce.
Czy możecie podzielic się waszymy doświadczeniami?
Czy mój mąż może spokojnie kończyć we mnie czy jednak powinnam się dodatkowo
zabezpieczać?
Z góry dziękuję za odpowiedz