aniadawid1
18.03.07, 12:32
W poniedziałek byłam u wyrwania górnej piątki, wyrwał, coś chyba jeszcze zostało bo chwilę podłubał i powiercił, wszystko poszło szybko ok 5 minut, myślałam, że będę miała spokój ale do dzisiaj mnie boli i biorę tabletki, jak patrzę to wydaje mi się, że są tam resztki zęba, płuczę rumiankiem i szałwią. Czy ból przejdzie czy iść w przyszłym tygodniu do lekarza który rwał?