Gość: samara
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.04.07, 23:28
..to raczej pytanie do dziewczyn, które w ciąży były..pare dni spoźnia mi się
okresik, w sumie ma prawo, ale bolał mnie juz brzuch jak w czasie okresu.
Miałyście tak? możliwe tez ,że przesunął mi się, ale od stycznia miałam
regularne cykle.