Dodaj do ulubionych

czy to możliwe-ciąża

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.07, 23:28
..to raczej pytanie do dziewczyn, które w ciąży były..pare dni spoźnia mi się
okresik, w sumie ma prawo, ale bolał mnie juz brzuch jak w czasie okresu.
Miałyście tak? możliwe tez ,że przesunął mi się, ale od stycznia miałam
regularne cykle.
Obserwuj wątek
    • anula36 Re: czy to możliwe-ciąża 17.04.07, 23:33
      zrob test i bedziesz od razu znala odpowiedz.
      • Gość: samara Re: czy to możliwe-ciąża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.07, 23:35
        zrobie, ale nie dzisiaj ,a chciałam wiedziec czy ktos tak miał...
        • Gość: ja Re: czy to możliwe-ciąża IP: *.tpnet.pl 17.04.07, 23:44
          czy ktos mial co?
          przesuniecie okresu?

          codziennie MILIARDY kobiet maja przesuniecie okresu.

          czy to swiadczy o ciazy czy o jej braku? NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
          ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!
    • ae_iwona_83 Re: czy to możliwe-ciąża 17.04.07, 23:50
      To na pewno Ciaza!!!! gratulacje!!!!! to 100% objaw....nie rob juz testu tylko
      lec kupic wozek i pampersy i prezy okazji zapytaj czy nie sprzedaja rozsądku
      • Gość: samara Re: czy to możliwe-ciąża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.07, 23:56
        ale Ty juz chyba się wypowiedziałaś..po co robisz tutaj tłok.
        Moje pytanie jest podyktowane wielomiesięcznymi starniami, i tym,że nie chce za
        szybko robic testu, bo potem sa rozczarowania. Nie wiedziałam,że wzbudzę tutaj
        taką falę złosliwych tekstów...
        • ae_iwona_83 Re: czy to możliwe-ciąża 17.04.07, 23:59
          to jak tak długo sie starasz to juz troche powinnas wiedziec ....a jakiej
          odpowiedzi sie spodziewalas? napisz prosze bo umieram z ciekawosci

          a co do staranek to zycze powodzenia jak njaszybciej

          a jak sie zadaje pytanie to warto przedstawic całokształt
          • Gość: samara Re: czy to możliwe-ciąża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 00:03
            nie wiedziała,że trzeba napisac cały życiorys żeby nie zostac wysmianym.a Tobie
            zycze odrobinę wyrozumiałości, łatwo kogos obrazić...
            napisze jaki wynik, ale kurka tak sie boję rozczarowania.

    • aga55jaga Re: czy to możliwe-ciąża 17.04.07, 23:58
      często objawy ciąży są identyczne jak objawy zbliżającej się miesiączki, mogą
      wystąpić nawet plamienia (nie krwawienia) podobne do bardzo skąpego okresu
      (miałam tak w I ciąży) Hm, mam nadzieję, że wynik będzie taki jaki byś chciała.
      • Gość: samara Re: czy to możliwe-ciąża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 00:00
        Tez bym sobie tego życzyła, tzn. upragnionej ciąży. Zrobie test, ale cały czas
        nie dawały mi spokoju te bóle zapowiadające @.
        • Gość: aaaaaaaaaaa Re: czy to możliwe-ciąża IP: *.tpnet.pl 18.04.07, 00:02
          objawy ciazy sa bardzo czesto podobne do objawow @ - bole piersi, bole brzucha,
          rozdraznienie, zle samopoczucie..

          dlatego zamiast pytac na forum albo wrozki - ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          po terminie miesiaczki powinien juz wyjsc!
        • Gość: aaaaaaaaaa Re: czy to możliwe-ciąża IP: *.tpnet.pl 18.04.07, 00:03
          i polecam forum
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19585
          • Gość: samara Re: czy to możliwe-ciąża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 00:04
            dzięki...
        • aga55jaga Re: czy to możliwe-ciąża 18.04.07, 00:08
          rozumiem twoje obawy i trzymam kciuki z całej siły. Mam nadzieję że będziesz
          mogła niedłlugo pochwalić się nam pozytywnym wynikiem testu big_grin tfu tfu żeby
          nie zapeszyć. Absolutnie nie dziękuj.
          • emilia_k Re: czy to możliwe-ciąża 18.04.07, 17:46
            Powodzenia! Zrób sobie badanie z krwi (nie wiem jak dokładnie się nazywa),one
            wykazują ciążę szybciej niż testy z apteki (bo często bywają mylne, szczególnie
            jeśli zrobi się je bardzo wcześnie). Pozdrawiam i nie przejmuj się wrednymi
            forumowiczkami, mnie tez nie raz krwi napsułysmile
            • Gość: samara Re: czy to możliwe-ciąża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 20:34
              Cały czas wzstrzymuje się z testem, poczekam jeszcze pare dni, bo wiem,że i tak
              może być niewiarygodny.
              Dzięki,że chociaz ktoś zrozumiał moje rozterki, bo wczoraj się zszokowałm ile
              wniektórych złości i braku wyrozumiałości.
              pozdrawiam
            • ae_iwona_83 Re: czy to możliwe-ciąża 18.04.07, 21:20
              beta hcg
              • Gość: samara zrobiłam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 10:07
                zrobiłam teścik( nie mogłam juz wytrzymać), wyszedł negatywny.Okresu brak,
                nadzieja uleciała....
                • Gość: shrink Re: zrobiłam IP: *.aster.pl 19.04.07, 17:31
                  A ile juz ci sie spoznia okres bo mi 3 dni. Objawy takie jak przed miesiaczka
                  ale okresu brak ( od lat okres nie spoznia mi sie wiecej niz o jeden dzien).
                  Strasznie juz jestem tym umeczona bo martwie sie co sie dzieje i w dodatku
                  ciagle mi sie chce spac, boli dol brzucha i piersi. (test zrobilam wczoraj z
                  moczu i byl negatywny wiec raczej na pewno nie jest to ciaza).
                • cn_tower Samara 19.04.07, 19:07
                  samara to niech Ci nadzieja wróci bo moja córka to też negatywny test
                • Gość: pietia Re: zrobiłam IP: 88.220.140.* 19.04.07, 19:32
                  ja tak miałam.
                  ostawiłam tabletki, po mniej więcej miesiącu poczułam pobolewania w dole brzucha
                  jak przed okresem, więc uznałam, że juz nie musimy uzywac prezerwatyw, skoro
                  okres za dzień-dwa. A to nie był okres tylko jajeczkowanie... I dzidzia ma dziś
                  1,5 rokuwink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka