IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.07, 21:13
Witam od kilku dni mam potworne uczucie ciezkosci w zoladku dokladnie tuz pod
piersiami czyli gorne partie zoladka do tego czesto mi sie odbija sam zoladek
mnie nie boli.Prosze powiedzcie czy ktoras z was miala podobne obiajwy i co
moga oznaczac?? Moj internista jest na urlopie wiec musze czekac.
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: zoladek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.07, 07:00
      Witam ja podejrzewam ,ze albo masz jaks niestrawnosc lub chorobe refluksowa
      żoładka.Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka