Gość: d..
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.07.07, 21:13
Witam od kilku dni mam potworne uczucie ciezkosci w zoladku dokladnie tuz pod
piersiami czyli gorne partie zoladka do tego czesto mi sie odbija sam zoladek
mnie nie boli.Prosze powiedzcie czy ktoras z was miala podobne obiajwy i co
moga oznaczac?? Moj internista jest na urlopie wiec musze czekac.