31.03.08, 17:51
Dziewczyny, zy ktoras z Was leczyla tradzik androgenny Poldanenem?
Moglybyscie podzielic sie doswiadczeniami, czy to wogole pomoglo? Ja
biore od 5 dni, zaczal pobolewac mnie pecherz i okronie duzo
siusiam. To normalne?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka