kasia977
12.09.03, 15:28
P. doktor i inne mądre mamy,odstawiłam cerazette we wtorek i już w czwartek
dostałam miesiączki. Słyszałam, że po tych tabletkach dostaje sie okresu
dopiero po miesiacu dlatego troche sie zaniepokoiłam. Dodam jeszcze, ze nie
skonczyłam całego opakowania, został ostatni tydzien na listku. Nie wiem czy
am sie martwic, czy wszystko jest w porzadku i kiedy moge myślec o nastepnych
tabletkach?
Będe wdzięczna za podpowiedz.
Pozdrawiam
Kasia Ż