Dodaj do ulubionych

Do p. doktor

12.09.03, 15:28
P. doktor i inne mądre mamy,odstawiłam cerazette we wtorek i już w czwartek
dostałam miesiączki. Słyszałam, że po tych tabletkach dostaje sie okresu
dopiero po miesiacu dlatego troche sie zaniepokoiłam. Dodam jeszcze, ze nie
skonczyłam całego opakowania, został ostatni tydzien na listku. Nie wiem czy
am sie martwic, czy wszystko jest w porzadku i kiedy moge myślec o nastepnych
tabletkach?
Będe wdzięczna za podpowiedz.
Pozdrawiam
Kasia Ż
Obserwuj wątek
    • justy1 Re: Do p. doktor 13.09.03, 00:13
      cerazette bardzo szybko przestają działać po odstawieniu, w zwiazku z tym
      należy się spodziewać szybkiego krwawienia z odstawienia. nie wiem, skąd opinia
      o miesiacu czekanaia na okres.
    • monika.antepowicz Re: Do p. doktor 23.09.03, 15:05
      Wszystko jest ok, to moze być krwawienie z powodu odstawienia tabletek,
      jednocześnie zaznaczam że mimo krwawienia może dojść do owulacji, jesli myśli
      pani o pigułkach dwuskładnikowych estro-progestagennych to można je zacząc
      zazywać już teraz podczas tego krwawienia, ale przez pierwsze 7-10 dni warto na
      wszeklki wypadek zabezpieczać sie porzed ciażą

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka