IP: *.man.koszalin.pl 09.01.02, 18:29
Od trzech lat przyjmuję regularnie Cilest i po raz pierwszy, na trzy dni przed
ukończeniem opakowania, zaczęłam plamić. Słyszałam, że przyjmowanie tabletek
antykoncepcyjnych może być tego przyczyną. Proszę o więcej wiadomości na ten
temat.
Obserwuj wątek
    • monika.antepowicz Re: Plamienie 12.01.02, 17:49
      Nie jest to spowodowane przyjmowaniem tabletek- one nie hamują całkiem
      wydzielania hormonów endogennych, takze czasem może Pani reagować zmianą
      terminu krwawienia np. na stres podróże , wysiłek fizyczny czy infekcje i leki.
      Myslę,że na razie nie ma powodów do niepokoju- nalezy obserwować kolejne
      cykle.MA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka