annabell8
09.11.03, 12:59
Pani Doktor, mam 18 lat. Podczas ostatniej z wizyt lekarz ginekolog
przepisał mi tabletki Diane 35, mają one wyregulować długośc cyklu oraz
poprawić cerę. Wspomniał także, iż od zażycia pierwszej z tabletek już
działa antykoncepcja. W ósmym dniu brania tabletek (pierwsze opakowanie)
zdażyło mi się odbyć stosunek płciowy bez dodatkowego zabezpieczenia. Od tej
pory zastanawiam się, czy słowa lekarza są prawdą. Martwię się trochę czy
aby wszystko będzie w porządku. Zwracam się do Pani z pytaniem, czy mam
powody do obaw. Z góry dziękuję za udzielenie mi odpowiedzi.