Dodaj do ulubionych

Clarinol CLA

IP: *.bb.sky.com 20.03.09, 20:05
Witam. Mam pytanie. Czy ktoras z Was stosowala Clarinol CLA???? Chcialabym
siegnac opinii na temat tego preparatu.Przede wszystkim czy jest on skuteczny
smileDziekuje za odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • fabiankaa Re: Clarinol CLA 20.03.09, 20:07

      szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?&s.sm.query=clarinol+CLA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka