Gość: kasia IP: *.bb.sky.com 20.03.09, 20:05 Witam. Mam pytanie. Czy ktoras z Was stosowala Clarinol CLA???? Chcialabym siegnac opinii na temat tego preparatu.Przede wszystkim czy jest on skuteczny Dziekuje za odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fabiankaa Re: Clarinol CLA 20.03.09, 20:07 szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?&s.sm.query=clarinol+CLA Odpowiedz Link Zgłoś