szoszonka
02.02.02, 12:48
Dwa tygodnie temu poroniłam - to był ósmy tydzień upragnionej i wyczekiwanej
ciąży. Ciąża była martwa, a kiedy to się stało byłam sama i przeżyłam prawdziwy
koszmar. W związku z tym, ponieważ nadal bardzo to przezywam (chociaż staram
się o tym nie myśleć) potrzebuję namiarów na jakieś forum, gdzie mogłabym
spotkać kobiety, które przez to przeszły - czy jest takie miejsce? No i mam
jeszcze dwa pytania: po pierwsze: czy po poronieniu sa jakies przeciwskazania
jezeli chodzi o współżycie? Jezeli tak, to dlaczego i ile czasu nalezy
odczekać? I po drugie: okazało się, ze mam małą przegrodę w macicy (jak na
razie nie wiadomo czy to było przyczyną poronienia) - czy mozna to zoperować?
Czekam niecierpliwie na odpowiedż na moje pytania i na wypowiedzi kobiet, które
również przez to przeszły - jak sobie z tym radzicie? Aśka.