Dodaj do ulubionych

Zatrzymywanie wody w ciele

26.08.09, 14:28
Witam, może coś mi poradzicie - po owulacji mój organizm zatrzymuje
duże ilości wody, uda mam jak balony. Czy można na to stosować
jakieś preparaty albo zioła, żeby sobie "ulżyć"?
Dodam, że badania hormonalne sa w normie.
Obserwuj wątek
    • shellerka Re: Zatrzymywanie wody w ciele 26.08.09, 18:50
      ja sobie "ulżywałam" uroseptem - takie niebieskie tabletki dostępne bez recepty
      w aptece. pomagały.
      • Gość: ??? ciekawe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.09, 19:17
        Preparat Urosept stosowany jest pomocniczo w zakażeniach układu moczowego, w
        kamicy dróg moczowych, we wszystkich przypadkach chorób przebiegających z
        zastojem i zaleganiem moczu.
        • Gość: kasia Re: ciekawe IP: *.jjs-isp.pl 26.08.09, 19:32
          Urosept ma dzialanie moczopedne.Wiec zawsze to jakies wyjscie...Ale
          generalnie zostwamy ten lek na problemy z ukladem moczowym.
          Aqua femin
          • Gość: ???? Re: ciekawe IP: *.lodz.mm.pl 27.08.09, 22:23
            Czy Aquq Femin może brać osoba starająca się o ciążę? W drugiej
            połowie cyklu może potencjalnie dojść do zapłodnienia, więc lepiej
            wystrzegać się tego, co może być niebezpieczne dla ciąży.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka