magda.tyl 26.08.09, 14:28 Witam, może coś mi poradzicie - po owulacji mój organizm zatrzymuje duże ilości wody, uda mam jak balony. Czy można na to stosować jakieś preparaty albo zioła, żeby sobie "ulżyć"? Dodam, że badania hormonalne sa w normie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
shellerka Re: Zatrzymywanie wody w ciele 26.08.09, 18:50 ja sobie "ulżywałam" uroseptem - takie niebieskie tabletki dostępne bez recepty w aptece. pomagały. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? ciekawe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.09, 19:17 Preparat Urosept stosowany jest pomocniczo w zakażeniach układu moczowego, w kamicy dróg moczowych, we wszystkich przypadkach chorób przebiegających z zastojem i zaleganiem moczu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: ciekawe IP: *.jjs-isp.pl 26.08.09, 19:32 Urosept ma dzialanie moczopedne.Wiec zawsze to jakies wyjscie...Ale generalnie zostwamy ten lek na problemy z ukladem moczowym. Aqua femin Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ???? Re: ciekawe IP: *.lodz.mm.pl 27.08.09, 22:23 Czy Aquq Femin może brać osoba starająca się o ciążę? W drugiej połowie cyklu może potencjalnie dojść do zapłodnienia, więc lepiej wystrzegać się tego, co może być niebezpieczne dla ciąży. Odpowiedz Link Zgłoś