Gość: złe samopoczucie
IP: *.nsm.pl / *.internetdsl.tpnet.pl
21.04.04, 09:45
czesc wszystkim mam pytanie czy wy tez przezywacie wiosenne przesilenie ja od
paru dni bardzo zle sie czuje nie mam apetytu jestem zdenerwowana mam ciagle
uczucie sytosci nie moge znalesc sobie miejsca nie wiem jak i z czym to
polaczyc nie mam żadnych problemow na codzień wiec tym bardziej nic z tego
nie rozumiem(mogloby to byc na tle nerwowym) ale w domku wszystko ok. jak
myslicie co to moze byc, brak witamin??? jem bardzo duzo warzyw i
uwielbiamowoce wiec juz sama nie wiem!!!