beatka7319
18.03.16, 14:26
Witam w 2009 roku mialam operacje przepukliny kręgosłupa na odcinku L5/S1 jakiś czas był spokój teraz znów się zaczelo ból pleców lewej nogi odebrałam wynik rtg i są widoczne zmiany zwyrodnienia i obniżenie krążka międzykręgowego L5\S1 mam pytanie czy w tym przypadku mogę nadal pracować jako sprzątaczka bardzo proszę o odpowiedź pozdrawiam Beata