Gość: Justys
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
26.09.04, 14:44
Mam zgrubienie w odbycie.Nie wiem jak to nazwac gdzyż to jest taki twrdy
bąbelek który przy wypróżnianiu wychodzi na wierzch. Niekiedy o nim zapominam
ale czasem pobolewa i krwawi.Niektórzy mówia ze to hemoroidy a ja nawet nie
wiem jakie sa objawy hemoroidów i jak sie je leczy.Pomóżcie prosze.