Dodaj do ulubionych

POMÓŻCIE

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.04, 14:44
Mam zgrubienie w odbycie.Nie wiem jak to nazwac gdzyż to jest taki twrdy
bąbelek który przy wypróżnianiu wychodzi na wierzch. Niekiedy o nim zapominam
ale czasem pobolewa i krwawi.Niektórzy mówia ze to hemoroidy a ja nawet nie
wiem jakie sa objawy hemoroidów i jak sie je leczy.Pomóżcie prosze.
Obserwuj wątek
    • Gość: m Re: POMÓŻCIE IP: *.net.autocom.pl 26.09.04, 17:11
      idz do lekarza jak najszybciej nie wstydz sie to hemoroidy
    • agnieszkak10 Re: POMÓŻCIE 26.09.04, 17:38
      sa rozne masci w aptekach, ja slyszalam ze trzeba smarowac hemoroidy dziurawcem.
      Lekarz od hemoroidow to proktolog.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka