Dodaj do ulubionych

Asymetryczna twarz

11.02.20, 17:57
Mam problem z krzywymi ustami oraz żuchwą, tak jak widzicie na zdjęciach. Nie wiem czy to jest problem zębów czy uszkodzony nerw. Może ktoś by mi pomógł dowiedzieć się o co chodzi, bym mogła coś z tym zrobić. Przepraszam za te okropne zdjęcia.
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Asymetryczna twarz 11.02.20, 18:55
      Każdy ma asymetryczną twarz, tylko nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Poza tym twarz idealnie symetryczna wyglądałaby nieciekawie i głupio.

Zastanów się, jak oswoić asymetrię i sprawić, żeby była atutem, a nie wadą. Przede wszystkim dobierz odpowiednią fryzurę, można wtedy wyglądać wręcz fascynująco.
    • snajper55 Re: Asymetryczna twarz 12.02.20, 02:29
      problem99 napisał(a):

> Mam problem z krzywymi ustami oraz żuchwą, tak jak widzicie na zdjęciach. Nie w
      > iem czy to jest problem zębów czy uszkodzony nerw. Może ktoś by mi pomógł dowie
      > dzieć się o co chodzi, bym mogła coś z tym zrobić. Przepraszam za te okropne zd
      > jęcia.

Na tych zdjęciach nie widzę żadnej asymetrii. Tak jak napisała Horpyna, każda twarz jest w jakimś stopniu asymetryczna, jednak te "kawałki", które pokazałaś na zdjęciach nie są asymetryczne. Swoją drogą masz ładne i białe zęby, zazdroszczę. :)

Chcesz zobaczyć asymetryczną twarz, to obejrzyj sobie prezesa NIK, Mariana Banasia. Szczególnie jest ta asymetria jest widoczna gdy mówi. Ale na zdjęciach też ją widać:

https://i.iplsc.com/marian-banas/0009B60GJUOT6C99-C123-F4.webp

S.
      --
      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
            • horpyna4 Re: Asymetryczna twarz 13.02.20, 10:27
              Ja myślę, że z zębami niewiele da się zdziałać, bo ich układ jest efektem wąskiej żuchwy. Dolne jedynki i dwójki układają się przez to wachlarzowato, a trójki chowają się za dwójkami. Ale rzeczywiście powinien wypowiedzieć się ortodonta.

Ale jeżeli ktoś myśli, że krzywe przednie zęby mogą stanąć na drodze do kariery np. scenicznej, czy filmowej, to niech poszuka starych zdjęć aktorek i zobaczy, jak krzywe zęby miała Irena Kwiatkowska.

Co do asymetrii twarzy, to nie musi ona być skutkiem wadliwego zgryzu, chociaż częściowo może. Ale, jak już napisałam, nie należy dążyć do symetrii, bo jest nienaturalna i po prostu nudna. Nie bez powodu rozmaite elegantki nosiły mocno asymetryczne kapelusiki. Po prostu wyglądały w ten sposób bardziej seksownie.

Kiedyś usłyszałam stwierdzenie "symetria jest estetyką głupców". Coś w tym jest.
              • vermieter Re: Asymetryczna twarz 13.02.20, 12:16
                a tutaj zdjęcia bardzo popularnego i cenionego niemieckiego aktora:
                www.google.com/search?q=jurgen+vogel&client=ubuntu&hs=53u&channel=fs&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=DRuR_Nbtn2PUaM%253A%252CvtwZh67s-cnxfM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kS5qwe2bv5Vvaf9x3qKeek24VL78g&sa=X&ved=2ahUKEwie-7fass7nAhWOCuwKHU0bB0UQ_h0wG3oECAoQBw#imgrc=DRuR_Nbtn2PUaM:
    • k1234561 Re: Asymetryczna twarz 17.02.20, 17:45
      Nie widzę tu asymetrii.Generalnie mało kto ma symetryczna twarz.Poza tym ja bym skupiła się tutaj raczej na naprawieniu krzywych zębów.Sama jestem świeżo po zdjęciu aparatu ortodontycznego i mam więcej niż 18 lat a zęby miałam jeszcze gorzej pokrzywione i nawet łuku nie trzymające.Aby ładnie się ułożyły musiałam usunąć ósemki wszystkie 4 a moja 19 letni córka która tez aparat nosiła musiała usunąć nawet niewyrżniete ósemki aby nie zniszczyć procesu prostowania zgryzu.Tak wiec wszystko da się ułożyć i wyprostować i wąska szczęka to nie jest problem a przynajmniej w tym konkretnym przypadku.Dlatego ja bym się tutaj koniecznie do ortodonty udała a nie szukała asymetrii w twarzy.

--
      http://lbym.lilypie.com/1ocMp1.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka