Dodaj do ulubionych

stracilam glos!!!!!!

IP: *.range81-155.btcentralplus.com 24.01.05, 10:25
juz dwa dni nic nie mowie.
zaczelo sie od lekcji spiewu po polgodzinnym spacerze po mrozie prosto od
fryzjera gdzie mylam glowe. Pozniej spotkalam znajomych, wypalilam ok 5
papierosow i wypilam 4 drinki.
Co pomaga?
Kiedy przejdzie?
czy musze isc do lekarza???????
dzieki & pozdrowienia..
Obserwuj wątek
    • Gość: Kaja Re: stracilam glos!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 14:49
      Pewnie to zapalenie krtani, jak najszybciej udaj sie do lekarza,przepisze
      antybiotyki.Samo tak szybko nie przejdzie.Fajnie opisałas ten dzień...mokra
      głowa, śpiewanie.palenie ,picie i tak sie skończyło...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka